2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Saolasın kuzum Kafamı kurcalıyor benimde bakalım hayırlısıyla başlayacağız bir şekilde

Sırt üstü çok durmuyor sıkılıyor, yüzüstü de öyle dklarca durmuyor ıhhh ıhhhh ıhhh gücü bitmiş gibi kafasını tutamayıp yere koyduğu oluyor yere oturmak yere basmak istiyor bizim sıpa.. Kucakta gezmek istiyor. Uykusu bar uyumadı. Biraz önce giydirdim. Aldım kucağıma çıktık dışarı 15 dk yürüdük kanaldaki su sesi eşliğinde uyudu kucağımda biraz daha turladım eve gelene kadar belim koptu. Yatırdım yerine kendimi koltuğa zor attım

kizlar bi de arabizda hala regl olmayan var mi? 7 ay oldu, bi doktora gitsem mi ki
Ben de olmadım. Doktorum 6 aydan sonra gelirsin demişti. Ben şubat gibi bir gider baktırırım
Benm kızım da aynı ama ben tembel olduğunu hiç düşünmüyorum canım. Bence olması gerektiği gibiler
Ankaradaki doktor ilk 6 ay bana gelmesen kontrollerini aksatma bana bilgi ver ben burda işlerim dedi. Şimdi de özel aşılardan dolayı gidilcek illaki..
Bende geçemedim ek gıdaya kafamda büyüyor.
Acaba Ankara’daki doktorla online muayene görüşmesi mi yapsan canım ek gıdaya geçiş için?

Bana sormamışssın ama benim aldığım alıştırma bardağında kaynatın yazıyordu ben kaynattım
Offf yaaa kaynatma işlemleri bittiği gün göbek atıcam Üstüne hiç bakmadım bir bakayım. Sadece aldığım yerde satıcıya soru sormuşlar, ilk kullanımda kaynatmak gerekiyor mu diye oda ılık sabunlu su ile yıkarsanız yeter diye cvp verilmiş. Sadece ilk kullanımda kaynattın dimi sonrasında hep yıkayıp kullanılıyor. Saolasın bu arada

Oo baya zormus yaa 2 gun oncede bukiz gece oyle etti ama anca farkettim patladigini

Bakim kuzum cok sağol
Anem kızımın adaşı iyi mi

Ay biran önce emekleyip yurusunler yahu
Vallahi zor oluyor bole
Benimkide uyuyacaktım anane geldi yarım saatliğine sonra odaya geçtik ins uyuyacak:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…