2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kac dereceye kadar çikiyo guneşin atesi?

Nasıl yordu mesela naptı
E kuzum bebek önce hastalandı ablasında el ayak geçti antibiyotik kullandık fln sonra o geçti bi sefer ateşi oldu . Tabi bu süre zarfında gece uykuları da kötüydü hiç uyumadığını bile oldu. Ben pert vaziyetteyim . Ben de hastalandım o süreç içinde vs derken geçen cumartesi baktım patlamis

Reactions: Jou
Ay daha o malzemeler yıkanacak çok iş var. Sen alıştırma bardağını sadece yıkadın dimi kaynatma vs gerekmiyor dimi

sancisi yok gibi. ama ikiniyor yapamiyor. hatta bazen poposundan goruyorum kakayi
gecen fitilden sonra ikinirken agladi. krem verdi doktor onu suruyoruz. ama 1 aydir hic kendi yapamadi yaa. ek gidaya baslasak rahatlasak diyodum, daha da dert oldu
Oyy kuzum benim bizde ilk doğduğunda çok çektik sürekli mamaya yağ koyuyordum çatlak olmuş hatta poposu hala geçmedi

sancisi yok gibi. ama ikiniyor yapamiyor. hatta bazen poposundan goruyorum kakayi
gecen fitilden sonra ikinirken agladi. krem verdi doktor onu suruyoruz. ama 1 aydir hic kendi yapamadi yaa. ek gidaya baslasak rahatlasak diyodum, daha da dert oldu
Canım poposunun oraya zeytinyağ sür . Çok çok ise yarıyo. Ayrıca ağzından da ver damlat
Bir de ek gıda da yedirdiğini yemeklere porsiyonlara dikkat et. Annem hep bana, çocuk yiyo diye çok çok verme abartma derdi. O çok önemli cidden çünkü bağırsakları henüz o kadar gelişmedi daha.

Ama popo deliğine zeytinyağ mutlaka dene.
Bn ilk kızımda çatlak oldu zorladıkça sonra kremler fln sürdük ama zor oluyo. Çatlamasın yanı ona dikkat et

Yaptırt kuzum iyi olur en azından ne var ne yok bilinir. Hesabını bilen anne diye bir sayfa var instagramda. Merve idi sanırım ismi onunda 6-7 yaşlarında Güneş isimli oğlu var çok sık hastalanıyor. 2 gün önce İstanbul’da bir doktora götürdü. İstersen onuda takip et arada durumla ilgili bir şeyler paylaşıyor. Benimde çok hatırımda kalmıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…