2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244

Ah kuzum ya bi noktadan sonra sabır tükeniyor dunde ben kızdım uyu artık diye konuşuyor u u u diye çok zor ya
Ben uykudan sen mamadan
Bende kızdığında eşim yorum yapınca daha bir kahirlaniyorum ama annelerin stresini anlayamazlar

Ya benimki temastan çok hoşlanmıyor gibi, aklıma çok takılıyor. 2 doktora götürdüm. 2si de karakter olabilir dedi. Erkek analarindan da cevap bekliyorum kizlar
Kuzum bizim kiz kucak açıp hemen gelmek istiyo oğlum öyle değildi mesala
Oğlumda doktor rutin sorular sordu yapıyor mu diye yapıyor yapıyor dedim göz teması var mı dedi abowww yok dedim takip edelim sonra ne olacak dedim araştırma dediler
Ben evde kur kur kafayı yedim sonuç hersey yolunda güneş gülüyordu 5 Ay da oğlumda tık yoktu :) sakin takılma canim

Hakikaten geceleri üşutuyoruz yaa,bisey giymeyi de akil edemiyoruz o ara,gecmis olsun kuzu

Sagol kuzu
Uyku sersemi emzirip yatıralım diye aklımıza gelmiyorki bisi
Duş aldım iyi geldi.pastil attim güneşimde duzelmisti meme aramadan uyuyordu 3 gün fln sonra hastalık girdi şimdi memede

Ay benim buyukde öyle
Bende senin en doğal hakkın oyun oynamak ama demiştim ama dan sonrası değil öncesi kaldı herseyde benimde doğal bir hakkım var
Benimde seçme hakkım var
Her sabah kiyafet kavgası ediyoruz
Bide hala yikamadinmi diyor babasi kılıklı 2 gün olmus giyeli

Canim her çocuk farkli bizimkide yeni yeni dusmeden duruyor oda 2 3 dk fln

Kesinlikle çok zor
Evet canım öyle yaptım, ilk başta sade vermeyi denedim olmadı, yutamadılar pek , sonra azıcık zeytinyağı ekledim, patates verirken de biraz süt ekledim yumuşasın diye. Alerjiyi görmek için az veriliyor zaten canım ama ben 1 çay kaşığını bile birkaç parçada vermiş olabilirim

Kizlar güneş ne yüzüstü ne sırt üstü yatıyor sürekli tutunup kalkmaya çalışıyor sizde durumlar böyle mi sürekli kucak ya da ayakta tutunurken tutmak gerek oyuncaklara emekleme pozisyonunda atlıyor ama tabi ben tutucam

Direk yürüyecek desene :)

benimki de gel gel e filan tepki vermiyor hala. desteksiz oturamıyor da. yeni yeni ce ee ye gülmeye başladı, kkorkuyodu önceden yemek yedirirken 2.5 aydır nam nam yapıyorum, bi onu tekrar etti geçen gün. daha küçğkken bile daha çok ses çıkarırdı ama. gerçi şimdi ağzı hep dolu. elinde dişlerini kaşıdığı bişey yoksa hemen huysuzlanıyor.
8. ayda filan oluyo sanırım dada baba sesleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…