2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kizlar bebisler desteksiz oturmaya basladimi benim oglan bi kac dk oturuyor sonra berjerin kolunu kemirmeye basliyor tepe taklak geliyor cook komik oldu ya her hareketinde bi gülme geliyor bana

Bizim kizda duruyor bi iki dk sonra bisiye uzanmaya yüzün koyu düşüyor abiside videoya cekiyor hahaha

Ay canım ya arada yapardi inşallH geçicidir
Gec yatınca hersey duruyor

Bartu güneşe ayak uydur
:)

Eee tamamm bağrışmalara başladı artık benimkide değişik değişik sesler çıkarırr ağlama gibi birşey yoksa ozaman eğleniyor
Gece 3te 5te de eğlenmesin yav alemci çıktı bebe uyumuyor çığlık sevdasına
Kizlar bebisler desteksiz oturmaya basladimi benim oglan bi kac dk oturuyor sonra berjerin kolunu kemirmeye basliyor tepe taklak geliyor cook komik oldu ya her hareketinde bi gülme geliyor bana
Benimki oturamıyor desteksiz. Göbeğinin üstüne de dönemiyor, ben döndürünce saniyesinde sırt üstü dönüyor iki sürünme çabalama da yok. Sadece çenesi çalışıyor. Doktora sorcam bu gittiğimde ben de normal mi acaba bunlar

Oyy maşallah kuzuma dönmüş. Biz de bir kere döndük baya oluyo sonra da yapamadı tekrar. Kol bacak egzersiz yaptırıom destekliom da hep ama başaracaz inş bi gğn inanıyorum

Ahh canımsın ya çok güzel demişsin biliyorum geçecek elbet ama işte bazen insan öyle oluyo ki artık duramıyorsun . Sabır bitiyo. Bnde çıkışıyorum bazen. Hele bi de yorgunsa horluyor fln bnm tepem hepten atıyo. Bi de nasıl bişe dir yastığa yatar yatmaz ne ara uyuyorsun ya hiç mi bişe düşünmüyorsun

Ahh kuzum işte yazıyoz söylüoz anlık atıyoruz siniri ama işte sonra yine doluyo o bardak. Bnm de büyük akşam ateşlendi bugün göndermedim. Öğlen çorba yaptım bi büyüğe yediriom bi dönüp bebişe ayrı bişe yaptım onu deniyorum arada kendim yiyorum kendi kendime de gülesin geldi . Dönme dolap gibiyim dedim ya .
1haftadır kapıdan dışarı çıkmadım ve artık bi nefes almak istiyorum. Çalıştığım İçin hep dışardaydım fln alışık değilim bu duruma

ya çok hoşsun güldürdün beni mız canom be. Walla ben şu köşede müsaadenizle ağlayacağım desem büyük kız herkese anlatır artık annem ağladı fln. Ama cidden ona da ihtiyacım var böyle sesli sesli ağlamak. Eşim evde olsa duşa gircem ama akşam geliyo onda da yemek fln derken bn 5dk da gir çık banyoya keyif fln nerdeee

Ahh kuzum sakın ona başlama bn ondan çok çektim hatta sabah farkettim yine başlamışım çenemi sıkmaya. Daha önce plak kuallndım bi süre çünkü artık çenem açılmıyordu bile.

Kuzum bende öleyim vallahi
Büyük 10 gündür hasts geçen salıdan bu yana okula gitmiyor
O karnım aç anne diyor diğeri uykusuzluktan ağlıyor
Vallahi stres oldum feci halde
Simdi tuvalete gittim.koca geldi
Kapı çalıyor anne benimde çişim var
Bende çalıştığım için ev hayatı bir tık yordu beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…