2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Amaann içme bariii de onu

He yok sadece kokusu hoşuma gidiyor
L lyss ve M -Murphy nin doktorları kadar cinsi çıkmadı daha yarışıyor ikisi

Bi tek benimki en iyisi sanıyordum lyss gel yamacıma
Bugünde yoğurtlu çorba yaptım tel şehriye attım yok 2 kaşık ancak yedi

Sabah ekmek aldı onu kemirdi ölmüş gibi elma da yedi elinde. Bu çocuk katı gıda istiyor bence

Yeni başladın sayılır 2 kaşık gayet iyi bence:) olmadı ara ara ver sende öyle seviyorsa

He yok sadece kokusu hoşuma gidiyor

Bi tek benimki en iyisi sanıyordum lyss gel yamacıma

Yeni başladın sayılır 2 kaşık gayet iyi bence:) olmadı ara ara ver sende öyle seviyorsa
2 kaşık küçük mama kaşığı kendininkini yemek kaşığı olsa neyse o kadar uğraşıyorum yok onları da işte arada zorla veriyorum gülünce falan. Sırf ağzını açmamak için gülmüyor yarım bi gülüş atıyor

Bende yemek kaşığı sandım:) bugün takip ettiğim bi sayfa sakın zorlamayın ek gıdadan soğutursunuz diyordu. Bende senin gibi yapıyordum en son sinirleniyordu bırakıyordum. Şimdi onu da yapmamaya karar verdim. İşte o kadar uğraşıyorsun sonra yemeyince insan kötü oluyor yaw
Bende geçenlerde temizledim dip köşe zehirleniyordum

Ama sonra çok güzel olmuyor mu ya :)) hala banyoya giriyorum mis gibi çamaşır suyu kokuyor

Kızlar o tayttan bende var muhteşem alın aldırın oturduğunuz yerden bile terliyorsunuz

Ben adanalı olarak terlemeyi sevmiyorum. Adanada duştayken bile terliyorsun ha bu Trabzona geldim de rahatladım şimdi durup dururken hiç oturduğum yerden terleyemem

Yok yok zorlama öyle değil güldürüp ağzına veriyorum ama gülmüyor da artık çocuğum

Cok güzel olmaz mı her girdiğimde dio köşe bakıp gururlaniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…