2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kalçanı ölç kızzz hahahaha ölçtümde aldım.ben kosu bandıda aninda zayıflarsın bende mi insem spora🤣🤣🤣
Aldım; bakalim 1 ay sonra nasil bi değisiklik olacak..aslinda en çokta kilo verme motivasyonum için aldim biliyo musun,bu tayt sayesinde disipline olup yuruyuş yaparim:))

• Muhteşem
Reactions: Jou
Tayt kafama yatti,butun yorumlarini da okudum sayilir :KK70: alacam birazdan,yuruyuş bandinda kullancam.ev isi yaparken de cok iyi oluyomus ewt.bedenine tam karar veremedim m-l arasinda kaldim ama sonucta korse değil.korse olsa m alirdim,bunda l alirim sanirim
Ben de çok duydum bu taytı, sıkılaşmak için istiyorum kuşlanınca yorumlarını bekliyorum canım 🥰

Yok artıkkk😳 düzgünce tutabiliyor mu ki ilginç. Ben cesaret edemem ya eline vermeye o kadar küçükken. Daha 7 aylık bile değil bir de makarna falan bilemedim 8 ayı doldurması gerek diye biliyorum yani bebek makarnalarında 8+ yazıyor

Eyvah benim oğlum da öyle olcak galiba

Çok geçmiş olsun bebişlere:KK43:( annene de şimdiden acil şifalar diliyorum canım😞
Bebis yetenekli maşallah 😆

Güneşimiz şaşırtmayı pek severrr nasıl uyudu kızz aman nazar değmeisn inş duzeliyorr

Vallahaa uyumak kadar güzel birşey yokkk benim bebe uyudu ama ben bitürlü uyuyamadım kuzu yaaa niye bilmem zor uyudum bidaha gündüz uyumam ben uyudumu akşam uyuyamıyorum sonra

Vallahi sasirdim.kuzu dünden önce de geç yattı ama erken kalkmıştı bugün çok iyiyim şükür
Bende gece her türlü 1 den önce uyuyamiyorum sabah uykusunu çok severim ben 😀

Kızlar ya 3 gündür bebeğim bir anda çığlık atıyor böyle upuzun tiz bir sesle ama acı veya ağlama değil zevk alıyor bundan ben a aaaa o ne falan dersem bi daha yapıyor. Hatta tam uyuyor bi anda gözünü açıp yine aynı tonda o çığlığı atıyor. Siz de yaşadınız mı ya da yaşıyor musunuz? Nedir bu ve ne zaman geçer?

Kızlar ya 3 gündür bebeğim bir anda çığlık atıyor böyle upuzun tiz bir sesle ama acı veya ağlama değil zevk alıyor bundan ben a aaaa o ne falan dersem bi daha yapıyor. Hatta tam uyuyor bi anda gözünü açıp yine aynı tonda o çığlığı atıyor. Siz de yaşadınız mı ya da yaşıyor musunuz? Nedir bu ve ne zaman geçer?
Eee tamamm bağrışmalara başladı artık benimkide değişik değişik sesler çıkarırr ağlama gibi birşey yoksa ozaman eğleniyor 🤣

Canim benimkide oyle yapiyor ama uykudan uyanip yapmadi hic hatta kız gibi tizlesti sesi bu ara sakaciktan öksürmeler mirıldanmalar yapiyor normal bence agrisi yoksa huy kazaniyor diyelim 😅

Kizlar bebisler desteksiz oturmaya basladimi benim oglan bi kac dk oturuyor sonra berjerin kolunu kemirmeye basliyor tepe taklak geliyor cook komik oldu ya her hareketinde bi gülme geliyor bana 🤣🤣

X