2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kalçanı ölç kızzz hahahaha ölçtümde aldım.ben kosu bandıda aninda zayıflarsın bende mi insem spora
Aldım; bakalim 1 ay sonra nasil bi değisiklik olacak..aslinda en çokta kilo verme motivasyonum için aldim biliyo musun,bu tayt sayesinde disipline olup yuruyuş yaparim:))

Reactions: Jou
Ben de çok duydum bu taytı, sıkılaşmak için istiyorum kuşlanınca yorumlarını bekliyorum canım

Bebis yetenekli maşallah

Vallahi sasirdim.kuzu dünden önce de geç yattı ama erken kalkmıştı bugün çok iyiyim şükür
Bende gece her türlü 1 den önce uyuyamiyorum sabah uykusunu çok severim ben

Kızlar ya 3 gündür bebeğim bir anda çığlık atıyor böyle upuzun tiz bir sesle ama acı veya ağlama değil zevk alıyor bundan ben a aaaa o ne falan dersem bi daha yapıyor. Hatta tam uyuyor bi anda gözünü açıp yine aynı tonda o çığlığı atıyor. Siz de yaşadınız mı ya da yaşıyor musunuz? Nedir bu ve ne zaman geçer?

Eee tamamm bağrışmalara başladı artık benimkide değişik değişik sesler çıkarırr ağlama gibi birşey yoksa ozaman eğleniyor

Canim benimkide oyle yapiyor ama uykudan uyanip yapmadi hic hatta kız gibi tizlesti sesi bu ara sakaciktan öksürmeler mirıldanmalar yapiyor normal bence agrisi yoksa huy kazaniyor diyelim

Kizlar bebisler desteksiz oturmaya basladimi benim oglan bi kac dk oturuyor sonra berjerin kolunu kemirmeye basliyor tepe taklak geliyor cook komik oldu ya her hareketinde bi gülme geliyor bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…