2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Benimkide donmuyor canim yuz ustu normal dedi bizimki sende sor bi tabii. Hepsinin çenesi öyle bence asla agzi boş kalmiyor

yani tuvalette bile rahat yok dimi. Bnm kız da bn ne zaman girsem hemen damlar anneee çok sıkıştım diye. bunlarda alarm var galiba . Sabah bn yatıyorum uykusuz gece sonrası kızım geldi anne kalk anne kalk , kalktım artık napim tepemde sürekli

biz bugun 6. ay kontrolumuze gittik. demiri iyi dedi tahlil sonucuna gore, demir takviyesi vermedi hic
sonunda sebze corbalarina geciyoruz. ama marjinalliklerimiz devam ediyor, 10 gun sonra pirinc, 20 gun sonra kiyma ekle dedi 7.ayda siz ne yerseniz onu yicek dedi de nasi olacak bu is bilmiyorum.
hayir pirinci yese ne yemese ne. alistirmak icin parcali seylere sanirim.

Olabilir canım. Pirinç yerine irmik kullanabilirsin . Ya da tavuk sulu pirinç çorbası yap salçasız tuzsuz. Sizle yerken de yemeklerine tuzu en son at ona ayır aynısından öyle devam edersin. Boy kilo nasıl çıktı

Büyük kızın kaç yaşında peki :) iki çocuk olunca tabi hadi miniği yatırsan büyük hemen uyumuyordur haklısın ben senin yerine ağlarım bu aralar ağlayasım var yine çünkü

7. Ayda nasıl sizin yediğinizi yiyecek diş yok merak ettim bizim bıdık 7. Ay oldu ben hala çorba veriyorum sadece

Hahahaha düzelir elbet yaa değişik bebe bunlarr

Ay sorma kuzu
Bende gecen zor bela 6 da uyuttum kizi kalkmayan cocuk kalkti anne uykum yok
Biri yatar biri kalkar:)

Şu an doktorumun ek gıdaya geçiş önerilerinden tırstım bizimkiler bi değişik ya bakalım bize ne diyecek 10 aralıkta randevumuz

Uykudan uyanıp yapmıyor da normalde yapıyor kendi de korkuyor bazen

Kakadaki noktalar gitti mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…