2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Gece 3te 5te de eğlenmesin yav🤣 alemci çıktı bebe uyumuyor çığlık sevdasına

Benimki oturamıyor desteksiz. Göbeğinin üstüne de dönemiyor, ben döndürünce saniyesinde sırt üstü dönüyor iki sürünme çabalama da yok. Sadece çenesi çalışıyor. Doktora sorcam bu gittiğimde ben de normal mi acaba bunlar
Benimkide donmuyor canim yuz ustu normal dedi bizimki sende sor bi tabii. Hepsinin çenesi öyle bence asla agzi boş kalmiyor 😅

Kuzum bende öleyim vallahi
Büyük 10 gündür hasts geçen salıdan bu yana okula gitmiyor
O karnım aç anne diyor diğeri uykusuzluktan ağlıyor
Vallahi stres oldum feci halde 😀
Simdi tuvalete gittim.koca geldi
Kapı çalıyor anne benimde çişim var 😀
Bende çalıştığım için ev hayatı bir tık yordu beni
😂yani tuvalette bile rahat yok dimi. Bnm kız da bn ne zaman girsem hemen damlar anneee çok sıkıştım diye. 🤣bunlarda alarm var galiba . Sabah bn yatıyorum uykusuz gece sonrası kızım geldi anne kalk anne kalk , kalktım artık napim tepemde sürekli 😂

biz bugun 6. ay kontrolumuze gittik. demiri iyi dedi tahlil sonucuna gore, demir takviyesi vermedi hic 🤷🏼‍♀️
sonunda sebze corbalarina geciyoruz. ama marjinalliklerimiz devam ediyor, 10 gun sonra pirinc, 20 gun sonra kiyma ekle dedi 😬 7.ayda siz ne yerseniz onu yicek dedi de nasi olacak bu is bilmiyorum.
hayir pirinci yese ne yemese ne. alistirmak icin parcali seylere sanirim.

biz bugun 6. ay kontrolumuze gittik. demiri iyi dedi tahlil sonucuna gore, demir takviyesi vermedi hic 🤷🏼‍♀️
sonunda sebze corbalarina geciyoruz. ama marjinalliklerimiz devam ediyor, 10 gun sonra pirinc, 20 gun sonra kiyma ekle dedi 😬 7.ayda siz ne yerseniz onu yicek dedi de nasi olacak bu is bilmiyorum.
Olabilir canım. Pirinç yerine irmik kullanabilirsin . Ya da tavuk sulu pirinç çorbası yap salçasız tuzsuz. Sizle yerken de yemeklerine tuzu en son at ona ayır aynısından öyle devam edersin. Boy kilo nasıl çıktı

😂ya çok hoşsun güldürdün beni mız canom be. Walla ben şu köşede müsaadenizle ağlayacağım desem büyük kız herkese anlatır artık 🤣annem ağladı fln. Ama cidden ona da ihtiyacım var böyle sesli sesli ağlamak. Eşim evde olsa duşa gircem ama akşam geliyo onda da yemek fln derken bn 5dk da gir çık banyoya keyif fln nerdeee

Büyük kızın kaç yaşında peki :) iki çocuk olunca tabi hadi miniği yatırsan büyük hemen uyumuyordur haklısın ben senin yerine ağlarım bu aralar ağlayasım var yine çünkü 😂

7. Ayda nasıl sizin yediğinizi yiyecek diş yok merak ettim bizim bıdık 7. Ay oldu ben hala çorba veriyorum sadece 😳

Benim oğlanı ve koşturmacalarımı sana verim seni de zayıflatsın😅 kaç gündür totim yer görmüyor desem yeri var yine misafir misafir misafir 🥵🥵🥵
skill-car-accident.gif

Modum ektedir 😅
Sendehaklusun canım.benimm büyüdümü rahstlıcaksın elbetkii

Gece 3te 5te de eğlenmesin yav🤣 alemci çıktı bebe uyumuyor çığlık sevdasına

Benimki oturamıyor desteksiz. Göbeğinin üstüne de dönemiyor, ben döndürünce saniyesinde sırt üstü dönüyor iki sürünme çabalama da yok. Sadece çenesi çalışıyor. Doktora sorcam bu gittiğimde ben de normal mi acaba bunlar
Hahahaha düzelir elbet yaa değişik bebe bunlarr

😂yani tuvalette bile rahat yok dimi. Bnm kız da bn ne zaman girsem hemen damlar anneee çok sıkıştım diye. 🤣bunlarda alarm var galiba . Sabah bn yatıyorum uykusuz gece sonrası kızım geldi anne kalk anne kalk , kalktım artık napim tepemde sürekli 😂
Ay sorma kuzu
Bende gecen zor bela 6 da uyuttum kizi kalkmayan cocuk kalkti anne uykum yok
Biri yatar biri kalkar:)

Şu an doktorumun ek gıdaya geçiş önerilerinden tırstım🤣 bizimkiler bi değişik ya bakalım bize ne diyecek 10 aralıkta randevumuz

Kızlar ya 3 gündür bebeğim bir anda çığlık atıyor böyle upuzun tiz bir sesle ama acı veya ağlama değil zevk alıyor bundan ben a aaaa o ne falan dersem bi daha yapıyor. Hatta tam uyuyor bi anda gözünü açıp yine aynı tonda o çığlığı atıyor. Siz de yaşadınız mı ya da yaşıyor musunuz? Nedir bu ve ne zaman geçer?
Uykudan uyanıp yapmıyor da normalde yapıyor kendi de korkuyor bazen🤭

Kakadaki noktalar gitti mi?

X