2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Aynenn ya sezaryenler eskiden daha gelişmemişti şimdi öyle herkes biranda atlatıyokii diyorum sezaryen zor değilmiydii bi arkadaşım bile spinal oldu 3 günde hemen ayaga kalktı
Öyle tabi kişiden kişiye değişiyor. Ablam mesela sadece hastanede yattı eve geldi hiç yatma etme yok ağrı sızı da çok olmadı. Kuzenimde aynı şekilde.
Ablamın bi görümcesi mesela normal doğurdu 40 gün oturamadım dikiş çoktu dedi. Normalde sezeryanda kişiden kişiye değişiyor kiminin kolay geçiyor kiminin zor

Normal bi durum mu acaba dün doktora sormak hiç aklıma gelmedi
Bilmiyorum ki. Bizimkiler bebek döndüğü zaman bulantı yapar derler
Aayyyy swootttt bende bugün kahvaltımı ettiimm 5 dk sonr abi başladı bulantımm kus anam kus babam dolu dolu kustum çok fenayım ya hala var bulantım ilkkez başıma geldii
Valla nolduk böyle

Reactions: Jou
Aynennn yaniii buyüzden kulaktan kulağa duyunca korku sarıyorr işte bende buyüzdne hiçkimseye sormuyorum onun yaşadığı gibi yaşıcağım anlamına gelmiyo mesela gerekte duymuyorum ben sadece sondaya etkilendim ama soğuk birşey sürüp yapıyorlarmış hiç hissetmiyomuşsun buyüzden rahatladım baya araştırdım onu

Hayırlı sabahlar kızlar
Bebişimiz dünyaya geldi

46 cm
2540 gram doğdu.

40 gr ile küvezden yırttık. Ama yinede kafasına bir fanus takıp hava veriyorlar

Eneeemm topiğin 2. Bebişi gelmiş. Sağlıkla büyüt inş canım

Ahaaa M -Murphy senmi geçtin yoksa beni hıı

Hayırlı sabahlar kızlar
Bebişimiz dünyaya geldi

46 cm
2540 gram doğdu.

40 gr ile küvezden yırttık. Ama yinede kafasına bir fanus takıp hava veriyorlar
Ay bebişler yavaş yavaş gelmeye başladı çok heyecanlı oluyor hayırlı olsun rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah

Haftaya bu gün de benim bebiş gelecek

Ben de onu uyuşturunca takın diycem

Reactions: Jou
Bugün rüyamda doğuma hazırlanıyordum ilk defa böyle bir rüya gördüm. Hastaneye herkes benden önce gitmiş sonra odaya gidiyorum işte hiç yatma falan yok dolanıyorum ortalıkta doğuracak olan ben değilmişim gibi. Sonra diyorum bana iğne yapmasınlar ameliyattan sonra korkuyorum Filiz hemşire açsın damar yolumu diyorum sonra annemlere diyorum ki sakın kv ile konuşmayın. Annem ben konuşurum diyor ona diyorum senin yüzüne bakmam konuşursan diye ama bi ağlıyorum anlatamam. Sonra odaya geçiyoruz tekrar dünya kadar doktor hemşire falan birinin elinde bişey var ben sondayı uyuşturunca istiyorum diyorum adama. O da gönülsüz tamam diyor bu arada ben hala ayakta dolanıyorum garip bi rüyaydı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…