2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244

Yapıyorum bazen ona bile tepki vermiyor okadar uykusu ağır :) bu arada sende jolue solüsyon kullanmışmıydın. Günde bir defa veriyorum şırınga ile çok zor ya vermesi

Canım sezeryandan bir gün önce bestlak damla kullanmalıymış süt çok çabuk geliyormuş haberin olsun doğum sonrası da süt arttırmak için kullanıyorsun zaten
Öyle mi bi bakıyım hemen ona
İlk ya belki bekler. Kızım 38+5 de doğmuştu.Kayınpederim 27 Mayısta doğmuş.Eşim tutturdufçaşk
Hayırlı evlat olsun inşallah.Gözünüz aydın canım.Sen nasılsın?
Aman çok lazım
Bi bakayım hipp e

:) Tutabiliyormu gerçekten

En doğrusunu düşünüyorsun doktorla birlikte karar verirsiniz zaten yakın zamanda

7*4 28 Gun ya bi ay 30 gun uzerinden baz aliyor dr hesapalrkenn her aydan +2 gun geliyor kalan ksmida o tammaliyir

En son ölçümde bebek kac kgdi dogumla arasi ne kadar fark etti?

Merhaba arkadaşlar, 37+3 haftalık hamileyim 2 haftadır nst de sancıları cok yüksek cıkınca dün çatı muayenesi oldum 1 cm açıklık varmış normal doğuma engel hiç bir durumda yok ve ben normal doğumdan cok korktuğum için cumartesi gününe sezaryen doğum olarak konuştuk. Hata mı ediyorum bilmiyorum ama çevremden hep kötü şeyler duyuyorum normal doğurup bir çırpıda kurtulmak varken ömür boyu sezaryenin sıkıntısını cekeceksin gibi herkes bi olumsuz konuşuyor. Ama normal doğumdan gerçekten asırı derecede korkuyorum bunu kimse anlamıyor çatı muayenesinde bile kendimi cok kasmışım doktorumda halimi gördüğü için bu kararı ortak verdik zaten.

Hayırlı sabahlar kızlar
Bebişimiz dünyaya geldi

46 cm
2540 gram doğdu.

40 gr ile küvezden yırttık. Ama yinede kafasına bir fanus takıp hava veriyorlar
Hayırlı sabahlar canımcım
Gözünüz aydın
Rabbim mübarek eylesin
Hayırlı evlat eylesin
Sizleri birbirinizden ayırmasın

İkinizin de iyi olmasına çok sevindim
Tekrar tebrikler canımmm

Kızlar sempatik kız normal doğum beklemiyor muydu? Neden sezeryana alındı acaba?
Direk ona sormak istemedim. Benim gözümden kaçmıştır ama illa bilen vardır

İlk doğumun sezeryandı benim mecburi tabi ki yoksa tercihim normal doğumdu. Sezeryan da korkulmıcak birsey değil bence ameliyat sonuçta oda ve hala bazen belimi falan üşütürsem dikiş yerim ağrır bana göre tercih edilecek birsey değil. Normal doğum evet zor diyorlar ama genel de o an çekiyorsun bebeğini kucağına aldığın da hersey bitiyor. Ben sezeryandan sonra çok kötüydüm. Titriyordum mide bulantısı vs. Uzun yazdım ama tek korkudan dolayı tercih etme bence yine de karar senin tabi ki :)

Canım sezeryan nasıl bisey bilmediğim icin bişey diyemiyorum,etrafımdakiler hep sezeryanlı tavsiye etmiyolar banada kesinlikle. Benim ilk dogumum normal kısmet olursa buda normal olacak son anda deişiklik olurmu onu Allah bilir artık, eğer bi engel yoksa normal doğum tavsiye ederim evt sancı biraz zor ama sonrasında daha rahat tabi herkesin acı eşiğide farklı olabilir, korkuların fazlaysa bişey diyemicem karar senin nasıl rahat hissediceksen öyle devam et

Benimde geçen ağrıdı ama 1 günde sadece kucağına aldın ya kuzu gerisi bitti artıkk

Kızlar sempatik kız normal doğum beklemiyor muydu? Neden sezeryana alındı acaba?
Direk ona sormak istemedim. Benim gözümden kaçmıştır ama illa bilen vardır
Bianda suyu geldi beybiiii mecburiyetten hemen sezaryen oldu yada sezaryen olma ihtimali vardı herhalde hatırlamıyorum

Kızlar bi kaç gündür ağzımda acı bi tat var mide bulantılarımda var hafiften ilk aylardaki durumu yaşıyorum resmen sizler nasılsınız varmı böyle şikayeti olan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…