2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Saglikla büyüsün hosgelmis minik, gozunuz aydin

Agriyi herhangi bisey mi tetikledi sizde, musait ve iyi oldugunuzda butun detaylari dinlemek isteriz yakinda bizler de yasicaz ayni seyleri butun dogum hikayelerini cok merak ediyorum
Ne tetikledi hiç bilmiyorum cnm
Bir anda evde suyum geldi işte

Apar topar hastaneye geldik
Eğer bebek hala ters olmasaydı
Normal doğum şansım vardı
Fakat makat gelişli olduğu için doktor hemen sezeryana aldı
Benim de dünden beri belim sonra da kalcam da bir ağrı başladı ara ara vuruyor öyle dayanılmıcak gibi değil acabaa diyorum şimdi:))
Bende dayanıyordum cnm
Öyle çok büyük sancılar değildi
Ama yinede çok dikkatli olun
Çok eğilip kalkmamaya çalışın
Çünkü en riskli dönemdeymişiz şuan
Allah esirgesin zorlama durumunda bebek plesentadan ayrılabiliyormuş.

Gözün aydın maşallah kızçeye kocaman olmuş hakkınızda hayırlısı olsun inşallah

Ayy boğa burcu geliyor desene
Bizde iyiyiz çok şükür,bebişler geliyor yavaş yavaş
Aynen yarın yine 19 u derse boğa geliyor valla çok şükür sağlıkla gelsinler
Hoş geldin nerelerdesin yaa anaaaam 2 gün var yaniii hadi sağlıkla gelsin minnak kuş

Şu an için 2 bebişimiz var topikte
Hoşbuldumm valla çalışıyodum biraz ara verdim buraya da bakamadım yani şimdi izne çıktım ama doğuma da az kaldı sezeryanla olcak doktorum geçen hafta 10 gün içinde doğum olması en iyisi dedi şimdi yarınki kontrolde kesin belli olacak
3.bebiş geliyor o zaman topiğin

Bnmde fazla canmm suyum.șu ana kadar degldi ama son gittigmde fazla dedi benmde dönük bebek ama kanalda degildi. Sanki bugun basini gobegimin orda hissettim sag tarafa kaydi uzanirken toplandi orada girmeye niyeti yok gibi boyle giderse benmde sezeryan gibi cuma tekrar gidicem. Saglikla gelsn. Bebekelrmz de dogum sekli pek onemli degil artık

Ay evet 19 Mayıs olursa 3. senin bebişin oluyor
Kızlar süt artırıcı damlalar ve içecekler vardı
Onların ismini bilenler yazabilir mi bana
Hastaneden çıkmadan aldırayım
E bebekteki kutudaki içeceklere çok iyi diyorlar.

Ben muhtemelen solgar ın hapını alcam kötü diyen duymadım ona

Ne tetikledi hiç bilmiyorum cnm
Bir anda evde suyum geldi işte

Apar topar hastaneye geldik
Eğer bebek hala ters olmasaydı
Normal doğum şansım vardı
Fakat makat gelişli olduğu için doktor hemen sezeryana aldı
Olsun saglikla geldi bebis cok sukur, aceleci cıktı bol bol sütün olsun insallah

inşallah sağlıkla kavuşuruz bebeklerimize,

su fazlalığı için çoğunlukla bir sebep olmadığını söyledi doktor ama dikkat edilmesi gerekliymiş, karnımız normalden daha fazla gergin olduğu için ağrı daha fazla olurmuş

Ahh evet birde bana sekerli seyelr cok yeme demisti suyu oda çoğalıyorms

Aminn kuzum valla cisten lavabodann cikamiyoruz zaten artik orda yatariz galiba düşünce karin
Evet ya yapiyosun 10dkka sora yine geliyo Özellikle gece tam bir felaket saat başı uyandiriyo Hadi bakalim son düzlükteyiz ama sonrada bebişlerden firsat bulsakta gidebilsek deriz tuvalete

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…