2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ayy ilk günden odasına yatırsam bnm kv neler der. Kızımın odasını 1yaşında ayırdım hala daha yanına al der . Bi lafa taktı mı takıyo onlarda kv gibi bi faktör de yoktur

Ayy ilk günden odasına yatırsam bnm kv neler der. Kızımın odasını 1yaşında ayırdım hala daha yanına al der . Bi lafa taktı mı takıyo onlarda kv gibi bi faktör de yoktur
Yok kız nerde eşimin bi iş arkadaşı doğum yaptı ailelere 1 hafta gelmeyin biz ilk günleri başbaşa geçirmek istiyoruz demişler kimse rahatsız etmemiş 1 hafta boyunca biz değil kvye annemize söylesek ayılır bayılırlar bizi istemiyolar diye

Şey aklıma geldi,ev taşıyoruz eşimle baş başa yapcaz dedik anam annem bir ağlıyor beni istemiyorlar diye
Halbuki evinde yat ne güzel dimi ama yok

Benim de dünden beri belim sonra da kalcam da bir ağrı başladı ara ara vuruyor öyle dayanılmıcak gibi değil acabaa diyorum şimdi:))

Bilmiyorum ki canim dünden beri hissediyorum indigini hatta esimde dedi inmis belli oluyor diye.
Senin ne zaman dogum doktor bana 26sina gün verdi
Benim de dün indi fark ettik eşimle. Bugün daha bir assağıda. Kızımda indiğini fark ettiğimden 1 hafta sonra doğmuştu

Benim de dün indi fark ettik eşimle. Bugün daha bir assağıda. Kızımda indiğini fark ettiğimden 1 hafta sonra doğmuştu
Benim sanki bu gece bi rahatlama geldi diyafram falan rahat nefes aliyorum ve baskıyı artik aşagida hissediyorum. 26sina kadar dayaniriz insallah Zaten son 9gün kaldi

Kızlar nasılsınız bayadır buraya giremiyorum doğum iznine yeni çıktım birazda psikolojik olarak iyi değildim ama şu anda da doğum moduna girdik yarın kontrole gidicem ve 19 mayısta doğumum olabilir
Sanırım mayıs annesi oluyoruz böyle erken olanlar var biraz okumaya çalıştım ama hayırlısı diyelim sağlıkla doğsunlar da

oyyy aman yarabbim şaka gibi ya. Biz onu desek amaann tama küserler artık sonra da gelmezler . Ama ne kadar mantıklı. İlk günler zaten zorlan bi de o gel gitler bunaltıyor insanı

Ayy boğa burcu geliyor desene
Bizde iyiyiz çok şükür,bebişler geliyor yavaş yavaş

Hoş geldin nerelerdesin yaa anaaaam 2 gün var yaniii hadi sağlıkla gelsin minnak kuş

Şu an için 2 bebişimiz var topikte

selam kızlar bugün kontrolüm vardı, 2700 olmuş kızımın kilosu, haftası ile uyumlu dedi.

nst de hafif sancılar çıktı ama çok önemli değilmiş,

kafası aşağı inmiş ama kanala girecek gibi durmuyormuş

suyum fazla olduğu ve herhangi bir azalma olmadığı için son kez perinatolog görsün istedi, çok şükür bir sorun gözükmüyor bebişte (yutkunma, suyun mideyi doldurması vs incelendi su fazlalığı için) ama doktor ne kadar normal doğum istesemde sezeryan ihtimali çok fazla (bebek kanala girse bile kanaldan çıkabilir ve dönebilirmiş yeri çok olduğu için) göz ardı etme dedi.

benim gibi suyu fazla olanlar elbet doktorlarınız demiştir ama su geldiği an çok ağrı olduğu an anında hastaneye gitmemiz gerekiyormuş, kontrollerim haftada 1 e düştü artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…