2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Belli başlı kurallara dikkat ediyorlar geri kalan her şeyde çok rahatlar. İlk günden odalarına yatırırlar genelde, ağlasa da çok kucağa almazlar vs vs vs bizim çocuk yetiştirme ile uzaktan yakından alakası yok keşke onlar gibi yetiştirebilsem bende ama yapamıyorum malesef
Ayy ilk günden odasına yatırsam bnm kv neler der. Kızımın odasını 1yaşında ayırdım hala daha yanına al der . Bi lafa taktı mı takıyo 😅 onlarda kv gibi bi faktör de yoktur 🤣

Ayy ilk günden odasına yatırsam bnm kv neler der. Kızımın odasını 1yaşında ayırdım hala daha yanına al der . Bi lafa taktı mı takıyo 😅 onlarda kv gibi bi faktör de yoktur 🤣
Yok kız nerde eşimin bi iş arkadaşı doğum yaptı ailelere 1 hafta gelmeyin biz ilk günleri başbaşa geçirmek istiyoruz demişler kimse rahatsız etmemiş 1 hafta boyunca biz değil kvye annemize söylesek ayılır bayılırlar bizi istemiyolar diye 😄😄

Yok kız nerde eşimin bi iş arkadaşı doğum yaptı ailelere 1 hafta gelmeyin biz ilk günleri başbaşa geçirmek istiyoruz demişler kimse rahatsız etmemiş 1 hafta boyunca biz değil kvye annemize söylesek ayılır bayılırlar bizi istemiyolar diye 😄😄
Şey aklıma geldi,ev taşıyoruz eşimle baş başa yapcaz dedik anam annem bir ağlıyor beni istemiyorlar diye 😅
Halbuki evinde yat ne güzel dimi ama yok

Herkesi tek tek alıntılayamıyorum
Hepinize Teşekkürler kızlar

Kalçaya vuran ağrı doğum sancısının habercisiymiş
Kalça ağrısı olan varsa dikkat etsin
3 gece çektim kalça ağrısını
Çok şiddetli bir ağrıda değildi üstelik
4. Günde suyum geldi.
Benim de dünden beri belim sonra da kalcam da bir ağrı başladı ara ara vuruyor öyle dayanılmıcak gibi değil acabaa diyorum şimdi:))

Kızlar benim kız aşagiya indi bildiğin karnım aşağıya düstü. Nefes rahat aliyorum ve mideme olan baskı gitti ordan bile hissedebiliyorum zaten iyice aşagiya baskı yapmasından da belli. Umarim yine vaktini bekler doktorun verdiği güne kadar :dua:

Bilmiyorum ki canim dünden beri hissediyorum indigini hatta esimde dedi inmis belli oluyor diye.
Senin ne zaman dogum doktor bana 26sina gün verdi 🤗
Benim de dün indi fark ettik eşimle. Bugün daha bir assağıda. Kızımda indiğini fark ettiğimden 1 hafta sonra doğmuştu 🤗

Benim de dün indi fark ettik eşimle. Bugün daha bir assağıda. Kızımda indiğini fark ettiğimden 1 hafta sonra doğmuştu 🤗
Benim sanki bu gece bi rahatlama geldi diyafram falan rahat nefes aliyorum ve baskıyı artik aşagida hissediyorum. 26sina kadar dayaniriz insallah 🤗🤲🏻 Zaten son 9gün kaldi 😁

Kızlar nasılsınız bayadır buraya giremiyorum doğum iznine yeni çıktım birazda psikolojik olarak iyi değildim ama şu anda da doğum moduna girdik yarın kontrole gidicem ve 19 mayısta doğumum olabilir 🙈
Sanırım mayıs annesi oluyoruz böyle erken olanlar var biraz okumaya çalıştım ama hayırlısı diyelim sağlıkla doğsunlar da 😍

😅oyyy aman yarabbim şaka gibi ya. Biz onu desek amaann tama küserler artık sonra da gelmezler . Ama ne kadar mantıklı. İlk günler zaten zorlan bi de o gel gitler bunaltıyor insanı

Kızlar nasılsınız bayadır buraya giremiyorum doğum iznine yeni çıktım birazda psikolojik olarak iyi değildim ama şu anda da doğum moduna girdik yarın kontrole gidicem ve 19 mayısta doğumum olabilir 🙈
Sanırım mayıs annesi oluyoruz böyle erken olanlar var biraz okumaya çalıştım ama hayırlısı diyelim sağlıkla doğsunlar da 😍
Ayy boğa burcu geliyor desene 😍
Bizde iyiyiz çok şükür,bebişler geliyor yavaş yavaş 🤗

Hoş geldin nerelerdesin yaa🥰 anaaaam 2 gün var yaniii hadi sağlıkla gelsin minnak kuş 😍

Şu an için 2 bebişimiz var topikte 🤗

selam kızlar bugün kontrolüm vardı, 2700 olmuş kızımın kilosu, haftası ile uyumlu dedi.

nst de hafif sancılar çıktı ama çok önemli değilmiş,

kafası aşağı inmiş ama kanala girecek gibi durmuyormuş

suyum fazla olduğu ve herhangi bir azalma olmadığı için son kez perinatolog görsün istedi, çok şükür bir sorun gözükmüyor bebişte (yutkunma, suyun mideyi doldurması vs incelendi su fazlalığı için) ama doktor ne kadar normal doğum istesemde sezeryan ihtimali çok fazla (bebek kanala girse bile kanaldan çıkabilir ve dönebilirmiş yeri çok olduğu için) göz ardı etme dedi.

benim gibi suyu fazla olanlar elbet doktorlarınız demiştir ama su geldiği an çok ağrı olduğu an anında hastaneye gitmemiz gerekiyormuş, kontrollerim haftada 1 e düştü artık

X