2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Biz bunu yaptık bak karda kışta hep gezdik yurtdışında yaşıyoruz annemle babam gelmişti doğum için yarı kırkını çıkardık şehir şehir gezdik hep 2 aylıkken türkiye'ye uçtuk orda da gezdik şimdi eve sokamıyoz tek dikkat ettiğimiz akşam uyku saati ve rutiniydi şehir dışındaysak bile uyku saatinde otele döndük, bütün rutinlerini yaptık bu konuda çok rahat ettik inşallah oğlumda da becerebiliriz bebeğe de bağlı hatta büyük ölçüde bebeğe bağlı

Allah sağlıkla kavuşmayı nasip etsin dualarımız seninle

muhtemel doğum tarihlerimiz aynı gözüküyor bende en son doğuracağımdan emin gibiyim
Aa evet aynı valla bugun doğumlar başlamış günler alınmış felan çok sanmasamda dedim nolur nolmaz koştum çanta çıkardım yarın ilk iş hazırlıycam ya inşallah 17 haziranları bulmaz ben baya zorlanıyorum

Abbbooo kız hazırla çantayıı
Benimki istemeyyy dayanamazz kanlar içinde görmeye

eh kapıda bekler o zaman panik atak krizleri geçirerek şimdiden başlamadıysa tabi az kaldı diye

ben çantaları çıkarmıştım ama içine bişi koymamıştım şimdi 1-2 şey attım içlerine yalandan artık olduğu kadar

Maşallah kilosu güzel minnak oğlanın ay resmen haftaya doğuyor ne kaldı şurda yaaa bende sabahtan olmak istiyorum inşallah denk gelir 16.30 gerçekten geç olmuş senin için
Aynen kuzum çok az kaldı.Maalesef haftaya full doluymuş ameliyathane.Sen ne yaptın?
Doğru zamanda kilo almiş zaten benimde 35+5 önden gidiyor hafta bugünden 3 kilo almış
Sen ne yaptın kontrolde kuzum?Kilo olayı farklı olabiliyor en iyi doğunca anlıyorsun:)
Ayyy neler duyuyorum basliyoruz ciddi ciddi, heyecanlandiiiim
Banadaaa
Haftaya carsamba miii ayy daha sa heyecanlandim, hayirlisiyla gelsin bebik insallah
Amin inşallah sağol canım.
Hayırlısıyla sağlıcakla gelsin bebiş 1 haftada sonra neredeyse çok güzel
Amin inşallah sağol canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…