2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bende istemem kuzu o günün hallerimi görmesini gerek yok kapıda beklesin heyecanla

Canım nasıl yani anlamadım. 37. Veya 38. Haftada suni sancı verip normal doğumu mu başlatmaya çalışacaklar hiç bir belirti olmadan? Doğru anladıysam Neden ama neden?
Yazmıştım daha önce aslında ilk gebeliğim 7. Ayda ölü doğumla sonuçlandı sebepsiz, risk grubundayım. O yüzden mümkün olduğunca erken doğurtuyorlar beni. 2. Gebeliğimde 38. Haftaya kadar bekleme muhabbeti bile yoktu 37+0da yatışım yapıldı o akşam balon yerleştirdiler ertesi sabaha kadar 2 cm açılma sağlayıp sabahına suni sancıya başladılar. Bu seferde aynısı olcak nasipse tek farl risk olmazsa 38e kadar bekleyebilirim eğer istersem.

Bitanemmm zeyzeeeee olmak böyle birşey işte benden daha çok sizler heyecanlısınızz sen ne zaman doğuracan helee senden önce gidiyore ben
Gülümmmmmm ay çok heyecanlandım kızzzz
Hele benimkinden hâlâ haber yok vay benim başımmmm
Kuzum kusura bakma kaçırmışım. Yeniden yazmak zorunda bıraktığım için özür dilerim.
Yani hiç belirti olmadan doğum başlıyor mu öyle dıştan müdahaleyle? Ay çok şaşırdım canım
Ve sonuç normal doğum oldu dimi

Reactions: Jou
Yok canım önemli değil ben bu olayı aştım çok şükür. Dediğim gibi akşamdan rahim ağzına balon yerleştirip sabaha kadar 2cm açılma sağlıyorlar önce sabah da suniye başlıyorlar 3 ya da 4 saate bir suni sancı veriyorlar doğum başlayana kadar.

Ay hadi bakalım inşallah. Senin tarih belli mi şimdi?
Bende gidip böyle isteyip doğumu başlatsam mı acaba ikizler burcu olmasın diye

Ay hadi bakalım inşallah. Senin tarih belli mi şimdi?
Bende gidip böyle isteyip doğumu başlatsam mı acaba ikizler burcu olmasın diye
İkizler burcu olmasın diye suni sancı almak shsnsjsjs
Ya 18 haziran ya da 24 haziran daha seçmedim 25 mayısta kontrol var o gün doğum planı da konuşulcak suda doğum istedim bi de bu sefer

Çarşamba gün verecek bana daaaaa
Haydi hayırlısı inşallah.Sen de çarşambaya al aynı gün doğuralım Evet tatlım aldık günlermizi.Seninkini çok merak ediyorum hacamata kadar düşündüğün için

Haydi hayırlısı inşallah.Sen de çarşambaya al aynı gün doğuralım
Evet tatlım aldık günlermizi.Seninkini çok merak ediyorum hacamata kadar düşündüğün için
Çarşamba tam 38+0 oluyorum alır mı bekler mi bilemiyorum ama çok heyecanlıyım ne zaman olcak diye belki aynı güne denk geliriz

Hay maşallah sana kuzum yaaa hepsini de nasıl not etmiş. Tam bir başgan
Haydi hayırlısı inşallah.Sen de çarşambaya al aynı gün doğuralım
Evet tatlım aldık günlermizi.Seninkini çok merak ediyorum hacamata kadar düşündüğün için
Valla tatlım 5 gün var zaten ikizlerden kurtarmaya. Sonra salarım artık geldi geldi, gelmedi paşa gönlü bilir.
Çarşamba tam 38+0 oluyorum alır mı bekler mi bilemiyorum ama çok heyecanlıyım ne zaman olcak diye belki aynı güne denk geliriz
Kızz sen bavulu hazır et aç karna git belki direk doğuma alır seni

Aklımda kalanları eski mesajlardan buldum

Yok haftaya çarşamba 38 bu çarşamba 37

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…