2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
sweet bu ara benim de çok şiddetli sancılarım oluyor her gün bugün dogurcam herhalde diyerek geçiriyorum. Benim oğlan şaka yapıyor anasına

Şu an en akıllısı bu oğluşun demi diğerleri daha erken gelmişti
Öyle sayılır.. İlk oğlumda erken dogum riskinden uzunca bir süre hastanede yattım şükür gününde doğdu. Ortanca zaten suyum geldi ve erken doğdu. Kızımda da erken doğum riski ile hastanede yattım o da şükür durdu 37 de doğdu. Bunda hastanede hiç yatmadım o anlamda en akıllısı diyebilirük

Aferin ona annesini üzmedi

Kuzu emiyor mu minnak kuş?

Ay kendimi kötü hissettim şimdi emiyor mu diye sorunca ama sorularım var
Kızzz biz yabancı değiliz.
Kaynana değiliz elti görümce değiliz
Merak ettiklerimizi sorabiliriz dimi baby M murphy
Yaaaaa balımmmmmmm çok heyecanlandım çoookkkk... kız benden önce doğurmayasın he
Ayyyy hayırla sağlıkla gelsin yavrunnnn
Ay sende gün almışsın ayyyy aaaaayyyy gelsin doğum hikayeleri tey tey teeeyyyyyy
Valla aynı gün olma ihtimali çok yüksek beni cuma akşamı yatırırlar cmt günü sabahtan suni sancıya başlarlar akşamına doğururum nasipse.
Canım nasıl yani anlamadım. 37. Veya 38. Haftada suni sancı verip normal doğumu mu başlatmaya çalışacaklar hiç bir belirti olmadan? Doğru anladıysam Neden ama neden?
Kızlar suyum geldi
Hastaneye yatışım yapıldı
Sezeryana alacaklar
Dua edin bana
Tekrar yazamam
Yaaaa canım benim senden haber almadan uyuyamam ki bu gece beeennnn...
Hayırlı sağlıklı haberlerinizi alalım ilk fırsatta kuzummmm

Aman ne bilem emiyor mu deyince bi anda

evet ya canım benim içine doğmuş gibi . ama sanki onun değerlerinde problem mi vardı sürekli enfeksiyon mu çıkıyordu öyle hatırlıyorum karıştırmıyorsam . ay ben de tık yok yaa ağrı sancı arada oluyor ama pek erken gelecek gibi değil . Sıradaki şanslı bacımız kim acaba

Bitanemmm zeyzeeeee olmak böyle birşey işte benden daha çok sizler heyecanlısınızz sen ne zaman doğuracan helee senden önce gidiyore ben

Ben detayları anlattımm sabah hep benim yazdığımı kaçırin zatenn huuhhh

Aynen enfeksiyon çıkıyordu hep yüksek. Seninki yerini beğendi demek sıradaki N Nurhafsa demi bu haftaydı sanırım

MC06

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…