2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bana normal doğum dedi doktor ama sezaryen olacak olsaydım kafam rahat olurdu günü geldiğinde git hastanede oldu bitti maşallah normal dogum beklemek biraz stresli oluyor
Evettt normal doğum strestlii ama sen diyebilirsin sezaryen olmak istiyorum cesaret edemiyorum diye normale diye kuzu seninki aşşağada demekki

Yaaaa rabbim sabırlar versin dilim tutuldu dicek birşey bulamadimm

Evettt normal doğum strestlii ama sen diyebilirsin sezaryen olmak istiyorum cesaret edemiyorum diye normale diye kuzu seninki aşşağada demekki
Evet bebek kanala girmis dedi doktor gününü bekliyorum ama biryanim sezaryen diyor bilemedim biran önce süreci bitirmek istiyorum

Reactions: Jou
Allahım sabır versin doğan evladına sağlıklı ömür nasip etsin çok üzüldüm

yaa Allah ım sabır versin kolaylık versin inşallah.

Allah sabır versin çok zor bir durum

Allah analı babalı büyütsün inşallah nasıl geçiyor günleriniz çektiğiniz zorluklar var mı bu süreçte?

Valla benim de 39+0 da alırsa 1 Haziran oluyor. Jou solladı hepimizi

Acaba 38+0 dan sonra mı alacak 39+0 dan mı bende onu merak ediyorum. 38+0 dan sonrası 39 olmuş oluyor ya meraktayım
Ya benim doktor bi sorun yoksa 40 a kadar bekliyo genelde bakalım bendr merak ettim şimdi bence tam 39+0 da alır kuzu seni

Çok üzüldüm ya Rabbim sabır versin acısına dayanma gücü versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…