2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bende özellikle sezeryan 🤭 kız o değil de daha sabah sordu anestezi çeşitleri mi varmış o kadar diye öğrenemeden gitti🤭 ama içime doğmuştu benim bel kalça ağrım var deyince sancı olarak düşündüm nedense
sweet bu ara benim de çok şiddetli sancılarım oluyor her gün bugün dogurcam herhalde diyerek geçiriyorum. Benim oğlan şaka yapıyor anasına 😅

Şu an en akıllısı bu oğluşun demi diğerleri daha erken gelmişti 😂
Öyle sayılır.. İlk oğlumda erken dogum riskinden uzunca bir süre hastanede yattım şükür gününde doğdu. Ortanca zaten suyum geldi ve erken doğdu. Kızımda da erken doğum riski ile hastanede yattım o da şükür durdu 37 de doğdu. Bunda hastanede hiç yatmadım o anlamda en akıllısı diyebilirük 😁

Öyle sayılır.. İlk oğlumda erken dogum riskinden uzunca bir süre hastanede yattım şükür gününde doğdu. Ortanca zaten suyum geldi ve erken doğdu. Kızımda da erken doğum riski ile hastanede yattım o da şükür durdu 37 de doğdu. Bunda hastanede hiç yatmadım o anlamda en akıllısı diyebilirük 😁
Aferin ona annesini üzmedi 🤭

Kuzu emiyor mu minnak kuş?

Ay kendimi kötü hissettim şimdi emiyor mu diye sorunca 🤭 ama sorularım var😂
Kızzz biz yabancı değiliz.
Kaynana değiliz elti görümce değiliz 😂😂😂
Merak ettiklerimizi sorabiliriz dimi baby M murphy
Şimdii kızlaaarrrrr doktorumdan geldim evimee direk size yazdımm 🤩

Doktorum ameliyattaydı o ara hemen nst ye yolladı önce benii kalbi iyi tansiyonum iyi sancım 20 çıkmış hiç yok gibi 1 hafta önden gidiyorum haftalık olarak 35+5
Karnımın bukadar büyük olmanın sebebi suyum fazla çıkmış kızlar doktor ekmeği kes dedii buara evet tambuğday yiyordum ama fazla yiyordum tabii amaaaaaaaaaa almira hanım 3 kilo olmuş 🥲 49 cm makat şeklinde doktor daha dönemezz dedi veeeeeeeeee
3 haziranda Zeyzeee oluyorsunuzzzz :cry::cry: hastaneden ağlıya ağlıya çıktımm çok heyecanlandım😪😪
Yaaaaa balımmmmmmm çok heyecanlandım çoookkkk... kız benden önce doğurmayasın he😂
Ayyyy hayırla sağlıkla gelsin yavrunnnn🤩🤩🤩
Slm kızlar kontrolden geliyorum.Bebek 3200 olmuş.Şaka gibi yine dönmüş çapraz duruyor şu an baş aşağı tarafta. Magnezyum bu haftalarda çok önemli 2 tane al dedi.Haftaya Çarşamba günü 16.30 da doğum.Spinal sezeryan olacak.Kan sulandırıcı iğneyi 3 gün önceden birak dedi.
Doğum saatinin geç olmasına üzüldüm.Sabah 9.30 dan ameliyat saatine kadar yeme içme yasak çünkü.Hastane doluymuş.Sevindiğim nokta doktorum fotoğraf çekecek yine fotografcı tutmama gerek kalmadı.
Ay sende gün almışsın ayyyy aaaaayyyy gelsin doğum hikayeleri tey tey teeeyyyyyy💃💃💃
Hayırlısı olsun hadi gözün aydın. Benim doğumu 37+0da suniyle başlatcaklardı eğer bi risk olmazsa ve ben istersem 38+0 da da olabilirmiş bende bir gün bir gündür anne karnındaki gelişimi için diyip 38i seçtim gibi ama çok da emin değilim o yüzden net değil. Önümüzdeki hafta kontrülüm var doğum planını yaptım bütün soruları cevapladım plan üzerinden net karara varılcak
Valla aynı gün olma ihtimali çok yüksek 😄 beni cuma akşamı yatırırlar cmt günü sabahtan suni sancıya başlarlar akşamına doğururum nasipse.
Canım nasıl yani anlamadım. 37. Veya 38. Haftada suni sancı verip normal doğumu mu başlatmaya çalışacaklar hiç bir belirti olmadan? Doğru anladıysam Neden ama neden?
Kızlar suyum geldi
Hastaneye yatışım yapıldı
Sezeryana alacaklar
Dua edin bana
Tekrar yazamam
Yaaaa canım benim senden haber almadan uyuyamam ki bu gece beeennnn...
Hayırlı sağlıklı haberlerinizi alalım ilk fırsatta kuzummmm💕

Yaaaaa balımmmmmmm çok heyecanlandım çoookkkk... kız benden önce doğurmayasın he😂

Ay sende gün almışsın ayyyy aaaaayyyy gelsin doğum hikayeleri tey tey teeeyyyyyy💃💃💃

Canım nasıl yani anlamadım. 37. Veya 38. Haftada suni sancı verip normal doğumu mu başlatmaya çalışacaklar hiç bir belirti olmadan? Doğru anladıysam Neden ama neden?

Aman ne bilem emiyor mu deyince bi anda😂😂😂

Bende özellikle sezeryan 🤭 kız o değil de daha sabah sordu anestezi çeşitleri mi varmış o kadar diye öğrenemeden gitti🤭 ama içime doğmuştu benim bel kalça ağrım var deyince sancı olarak düşündüm nedense
evet ya canım benim içine doğmuş gibi . ama sanki onun değerlerinde problem mi vardı sürekli enfeksiyon mu çıkıyordu öyle hatırlıyorum karıştırmıyorsam . ay ben de tık yok yaa ağrı sancı arada oluyor ama pek erken gelecek gibi değil . Sıradaki şanslı bacımız kim acaba:halay:

Bitanemmm zeyzeeeee olmak böyle birşey işte benden daha çok sizler heyecanlısınızz 😍😍😍😍 sen ne zaman doğuracan helee senden önce gidiyore ben 😂😂

Aynen kuzum çok az kaldı.Maalesef haftaya full doluymuş ameliyathane.Sen ne yaptın?

Sen ne yaptın kontrolde kuzum?Kilo olayı farklı olabiliyor en iyi doğunca anlıyorsun:)

Amin inşallah sağol canım.

Amin inşallah sağol canım.
Ben detayları anlattımm sabah hep benim yazdığımı kaçırin zatenn huuhhh 😒

evet ya canım benim içine doğmuş gibi . ama sanki onun değerlerinde problem mi vardı sürekli enfeksiyon mu çıkıyordu öyle hatırlıyorum karıştırmıyorsam . ay ben de tık yok yaa ağrı sancı arada oluyor ama pek erken gelecek gibi değil . Sıradaki şanslı bacımız kim acaba:halay:
Aynen enfeksiyon çıkıyordu hep yüksek. Seninki yerini beğendi demek😂 sıradaki N Nurhafsa demi bu haftaydı sanırım👀

MC06 MC06
Şimdii kızlaaarrrrr doktorumdan geldim evimee direk size yazdımm 🤩

Doktorum ameliyattaydı o ara hemen nst ye yolladı önce benii kalbi iyi tansiyonum iyi sancım 20 çıkmış hiç yok gibi 1 hafta önden gidiyorum haftalık olarak 35+5
Karnımın bukadar büyük olmanın sebebi suyum fazla çıkmış kızlar doktor ekmeği kes dedii buara evet tambuğday yiyordum ama fazla yiyordum tabii amaaaaaaaaaa almira hanım 3 kilo olmuş 🥲 49 cm makat şeklinde doktor daha dönemezz dedi veeeeeeeeee
3 haziranda Zeyzeee oluyorsunuzzzz :cry::cry: hastaneden ağlıya ağlıya çıktımm çok heyecanlandım😪😪

X