2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Şimdii kızlaaarrrrr doktorumdan geldim evimee direk size yazdımm 🤩

Doktorum ameliyattaydı o ara hemen nst ye yolladı önce benii kalbi iyi tansiyonum iyi sancım 20 çıkmış hiç yok gibi 1 hafta önden gidiyorum haftalık olarak 35+5
Karnımın bukadar büyük olmanın sebebi suyum fazla çıkmış kızlar doktor ekmeği kes dedii buara evet tambuğday yiyordum ama fazla yiyordum tabii amaaaaaaaaaa almira hanım 3 kilo olmuş 🥲 49 cm makat şeklinde doktor daha dönemezz dedi veeeeeeeeee
3 haziranda Zeyzeee oluyorsunuzzzz :cry::cry: hastaneden ağlıya ağlıya çıktımm çok heyecanlandım😪😪
Canım hayırlı olsun gün almışsın 🥰🥰
Çok az kaldı tarihine o zaman 😍😍

Yalnız merak ettiğim bir şey var neden 2 hafta öncesinden sezeryan tarihi verdi doktorun?
Bir sorun olmadığı sürece 39. Da almaları gerekiyor diye biliyorum ilk bebekleri.
Var mı bir sebebi doktorunun?

3 kilo olmuş olur bence 😍
Ay hadi inşallah 😍😍

Canım hayırlı olsun gün almışsın 🥰🥰
Çok az kaldı tarihine o zaman 😍😍

Yalnız merak ettiğim bir şey var neden 2 hafta öncesinden sezeryan tarihi verdi doktorun?
Bir sorun olmadığı sürece 39. Da almaları gerekiyor diye biliyorum ilk bebekleri.
Var mı bir sebebi doktorunun?

Ay hadi inşallah 😍😍
Normalde benim buhafta 35 haftalık oluyor 1 hafta önden gittiği için 35+5 bugün kuzu 3 haziranda 39 haftalık olmuş oluyorr aynı yanii🥲

Uzun süredir girmemiştim, gruptan bebeklerine kavusanlar ve gün alanlar olmuş. Herkesi tebrik ederim. Sağlıkla kavuşalım bebeklerimize.

Ben de 22. Haftada ameliyat ve erken doğum riski atlatinca bugünler mucize gibi geliyor.

3000-3200 gr arası bizim de kilomuz, şu an normal doğum bekliyoruz.
Ay şükür bu günlere kadar gelmişsiniz sağlıkla alın kucağınıza

Uzun süredir girmemiştim, gruptan bebeklerine kavusanlar ve gün alanlar olmuş. Herkesi tebrik ederim. Sağlıkla kavuşalım bebeklerimize.

Ben de 22. Haftada ameliyat ve erken doğum riski atlatinca bugünler mucize gibi geliyor.

3000-3200 gr arası bizim de kilomuz, şu an normal doğum bekliyoruz.
Sağlıkla kucağına al canım tehlikeyi atlattık hepimizz

Kızlar suyum geldi
Hastaneye yatışım yapıldı
Sezeryana alacaklar
Dua edin bana
Tekrar yazamam

Allah sağlıkla kavuşmayı nasip etsin 😍 dualarımız seninle

Ay hadi hayırlısı inşallah çok şaşırdım en son ben doğururum artık 😁

😀 muhtemel doğum tarihlerimiz aynı gözüküyor bende en son doğuracağımdan emin gibiyim

X