2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Paketlediklerimi de havalansinlar diye geri actm
Bu çanta olayı kesin bayramdan sonraya kaldı benim
Niye bu kadar yavasim
Gerçi evin genel temizliği bitti şükür o beni rahatlatıyor ben de bittim ama caktrmiyorum
Temizlik benim de şükür aradan çıktı.2 bebekle hiçbir şey yapamazdım.Daha alınacak eksiklerim var.Çocuğun kıyafetleri öylece etiketleri ile duruyor.Kendi eksiğim yok aslında benim çantayı hazırlayabilirim.Bebeğinki kesin bayramdan sonraya kaldı.

Annemler de bayramdan sonra gelecek ama ne kadar kalacakları belli değil.Doğum sonrası yanıma gelecek benimle ilgilenecek bir kız kardeş yok hatta anne dahi bulamayabilirim.Annemin biyopsi sonucuna göre hareket edeceğim.

1 tane az kız yaz birde terlersin.Normal sütyenle emzirmek zor valla.

Hastaneye var yani dedim kız acele etmeme gerek yok anlamında birde ipli crop kullanıyorum daha çok ben yazın gerek duyarsam alırım
Amaaann eskiden millett emzirme sütyenmi alırdıı sankiii benim sütyenim eskimişti hadi dedim hamileyken dedim emzirme sütyenli alayimde garanti olsun dedimm ben evde bile sütyen takmayan biriyken emzirme sütyeni bile taakacağımı düsünmüyorum anca birileri gelince gidince oda nadir gelen olur zaten o senin rahatlığına baglı kuzuş acelesi bile yok

Aynen kuzu bende kullanamıyorum ya hamileliktede göğüs uçlarım çok fena bi yere giderken takıyorum eve gelir gelmez çıkarıp fırlatıyorum crop daha rahat benim için kullanmicağım bişeyi de almak çok mantıklı gelmiyo bi kaç tane alırım belki oda bi yere gittiğimde emzirmek zor olmasın diye şuan için almasamda olur yani

Reactions: Jou
Aynennn öyleee dogur doğmaz nereye gidicezz sankii aynı bensin kızz ben eve girer girmez fırlatıyorum hahahaha

Bende kıyafet konusunda biraz fazla aldım bende sevmedim hiç sütyenlerini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…