2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Çok mu şiddetli sancın. Acile gitsen hemen

MC06 cnm nasıl oldun acile git mutlaka bekleme

Bi şey yoktur inşallah ama bu haftalarda kanama için mutlaka acile gidilmeli bence canm

Acile git bence nolur nolmaz bu haftalarda enfeksiyondanda olabilirmiş ama git yine kuzum

Nasıl oldun cnm
Gittinmi doktora

Doktora haber verdim bişey yazmadı.Eşim sağolsun uyanamadı bir türlü ne uykusu ise.Sancım hafif bebek çok hareketli gece hiç uyumadı hala aynı maşallah.Doktordan haber gelsin gidicem.
Kendimi çok yordum dip bucak temizliği yaptım dün de kızımla dışarı çıktım kucağımdan inmek bilmedi

Yorgunluktan oldu demekki kuzu bırak işi gücü dinlenmeye çalış senin çocukta var bide

Yorduysan ondan olmuştur muhtemelen. Bırak boşver temizliği dip köşe niye giriyon tek başına

Ooo ondan olabilirr kuzu zorlama amacı çok şiddetli ağrın yoksa en azından iyi ama hele bi doktor yazsın

Yorduysan ondan olmuştur muhtemelen. Bırak boşver temizliği dip köşe niye giriyon tek başına
Şu karantina bitti her yere dokunuldu diye titizlik gibi huyum var maalesef.Eşimle beraber yaptık ama ince işler bana kaldı.
İçimin rahat olduğu kısım bebeğin hareketli olması çok şükür.

Kuzu ne yedinizz ben yağlı ve baharatlı birşey yediğim zaman çokkötü oluyorum hele karabiberde yaparr yemekten sonra hep kefir iç rahatlatsın ben hergün içiyorum yoksa rahat edemiyorum
Yediğim bişeyden oldu biliyorum yemez olaydım. Kefir sevmiyorum ben ya işe yaramıyorda bende denedim bi kaç kez de.

Şimdi maden suyu içiyorum kalktım da.

O değil sırt üstü yastığı kaldırıp yatıyordum şimdi sırt üstü yatmak da istemedim zararlı diye

Reactions: Jou
Şu karantina bitti her yere dokunuldu diye titizlik gibi huyum var maalesef.Eşimle beraber yaptık ama ince işler bana kaldı.
İçimin rahat olduğu kısım bebeğin hareketli olması çok şükür.
Çok şükür kuzum bende senin gibiyim aslında rahat edemiyorum edemem. Ama mecbur kendimizi bi şekilde durdurmak gerek. Doktor yazsın bakalım rahatlarız en azından yol gösterir

Muhtemelen yediğindendirr yoksa bendede var reflü nezaman oyle yesem midem altüst oluyo hele sucuk yemiştimm midem ağzıma geldiii yerken çok güzeldi amaaa

Muhtemelen yediğindendirr yoksa bendede var reflü nezaman oyle yesem midem altüst oluyo hele sucuk yemiştimm midem ağzıma geldiii yerken çok güzeldi amaaa
Resmen ayakta uyuyarak maden suyu içiyorum baharatlıdan asla olmuyor benim. Bulgurdan oldu bu sefer biliyorum çiğ köfte yemiştim yemez olaydım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…