2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Baktım şimdi ama dediğim o değil canım bi fil yada küçük bir ayıcık uyurken yanına koyuyorlar onu yanına koyduğun zaman uyku vakti olduğunu anlıyorlarmış
Hee tamam sen sessiz olan peluş oyuncaklardan bahsediyorsun. Bilmem ki ben seviyorum şu filleri ama uyurken yanına koyar mıyım bilmiyorum. Hiçbir şey olmadan alışsa çok güzel olur

Hee tamam sen sessiz olan peluş oyuncaklardan bahsediyorsun. Bilmem ki ben seviyorum şu filleri ama uyurken yanına koyar mıyım bilmiyorum. Hiçbir şey olmadan alışsa çok güzel olur

Yani tabi öyle güzel olur ama öyle de güzel ama bende duruma göre bi tane almak istiyorum

Annemde başladı hazırlıklara şimdiden
Buzluk yavaş yavaş doluyor
Bende haftaya yardım ederim anneme
Ah ah hummalı bir hazırlık var annemde hiç saymayayım hepimiz hamileyiz diye
Ama yok yok listede
Hevesinden de yapıyor zaten
Torunu olacak ya yedirip içirecek bu bahaneyle milleti

Aynenn yaa canoo banada diyolarr nese artık evde bulundursun needelimm

Ya ne güzel çok heyecanlı ağız tadıyla yemeyi nasip etsin kuzum

Kızlar ben tatlı yeyince başım ağrıyor şekerim mi yükseliyor acaba bilgisi olan var mı?

Çarşamba doktora rapor almaya gidince sorcam ama merak ettim

Yeme demek istiyor uyarıyor seni :) şaka bir yana kuzum uygun şeker ölçme aleti al ara ara ölç istersen ona göre dikkat ediyorsun

Maşallah canım ne güzel Allah göstersin o günleri. İşk torun olunca tabi heyecanı sevinci çok daha başkadır .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…