2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Senin bebiş bide biraz daha iri demi 🤭 direkt 2 ile bile başlayabilirsiniz😂
Ya evet iri bu beni korkutuyo açıkcası 😄
Heee yapmadıysa ozaman iyi kuzu benoyle ediyim

Evettt yaa civile bayılıyorumm ben aslında ordan almak istiyorumm ben e bebek bana cok dandik geliyo hep indirim oluyo adamlar niye boşuna indirim yapcak hep yani bide o var
Civilde daha güzel çeşit var nese ben e bebekte almıcam eşime kp bayram parasını verirr ordan cıkartırırım ben zaten hediyede alan varmış veremeyenler var ben başka alem 😆😆 ebebekten
Gerçekten civil daha kaliteli e bebek uygun işte bu civilin 5 zıbın 50 tl iken aldım yıkadım ütüledim geçen mis gibi.. en iyisi boşver e bebekten de başka bi ihtiyacını alırsın kuzu
Zekta1 Zekta1 bebişin en son kaçkiloydu kızzz genetikten konuştunuz 4 kilo falan dedinizz
Kuzu işte 10 gün önce gitmiştim kontrole 1.970 gr dı doktor önde gidiyo dedi ama öyle 4 kilo doğar falan demedi bilmiyorum açıkcası aldıklarımı giydirmek isterim😂

Aynennn kesinnn acaba beni kaçhafta yaparr şimdilik 3 haftamı eder
2 hafta diyecek diyede aklım çıkıyor aslında :KK17:
Zaten 450 muayene ve ikinci kontrole gittiğinde 10 gün içinde gitmen gerekiyor
11. Gün gittiğinde bir 450 TL daha istiyorlar hemen

Umarım ilerleyen haftalardaki gebelikler için bu süreyi 15e çıkarıyorlardır
Yoksa aylık 900 TL muayene ücreti tutuyoro_O

Gerçekten civil daha kaliteli e bebek uygun işte bu civilin 5 zıbın 50 tl iken aldım yıkadım ütüledim geçen mis gibi.. en iyisi boşver e bebekten de başka bi ihtiyacını alırsın kuzu
Aaa cok iyi almışsınn kuzu
Kuzu işte 10 gün önce gitmiştim kontrole 1.970 gr dı doktor önde gidiyo dedi ama öyle 4 kilo doğar falan demedi bilmiyorum açıkcası aldıklarımı giydirmek isterim😂
Aboovvv vallahamıı bana 4 kilo gibi geldi anammm😆😆😆

Ayyyy vallahaa kuzu senin muayene epey ucuk😒

Kız bu ne ya Allah yardımcın olsun benim doktorum 3. Ye çağırdığında sadece randevu al kayıt açtırmadan gel diyo şükrettim şuan iyice
Aaa cok iyi almışsınn kuzu

Aboovvv vallahamıı bana 4 kilo gibi geldi anammm😆😆😆
Yani 1ayda 1 kilo alsa 4 diye tahmin ediyorum bende ama bu belli de olmaz birde aldıklarım olmicak diye korkuyorum daha çok😂

Kız bu ne ya Allah yardımcın olsun benim doktorum 3. Ye çağırdığında sadece randevu al kayıt açtırmadan gel diyo şükrettim şuan iyice

Yani 1ayda 1 kilo alsa 4 diye tahmin ediyorum bende ama bu belli de olmaz birde aldıklarım olmicak diye korkuyorum daha çok😂
Hahahah evett bide o var yaaa ayy allahımm bakalım benimki kaçkilo olmuş karnım epey buyüdü

Canim bebegin hareket etmesine cok sevindim, bazen hareketleri az oluyor ve tedirgin oluyoruz. Evinde portakal suyu gibi tatlı meyve suyu bulundur istersen, hareket etmediğini hissettiğinde iç biraz ve soluna yat.
Benim doktorum bunu önermişti bilmiyorum belki denemişsindir ama aklında bulunsun diye söylemek istedim.😊

Saat şuan öğlen 11 🤓 kahvaltı yaptım kahvemi içiyorum birazcık😁
Sizler napıyorsunuz💜
Sağol Canım neler neler yaptık oynamadı. Serum dahil oynatmadı işte. Neyse şimdi iyiz eski hareketine döndü çok şükür
Sağolasın yinede kuzum 🤗

Aaa seninde mi iri kuzummmm😂😁
Benimki de önden gidiyor üstelik boyu da uzun olacak deniyo başından beri. Bende hep 3-6 aldım bacakları sığmaz diye.
Senle günlerimiz de çok yakın
Bakalım neler olacak
neler neleeeerrr... neleeeeeer neler🤣

Hahahah evett bide o var yaaa ayy allahımm bakalım benimki kaçkilo olmuş karnım epey buyüdü
Ayy evet git bakalım kuzu ama karın büyüklüğüyle alakalı değil bence varya benim ki gizlenebilicek boyutta hala😄
Sağol Canım neler neler yaptık oynamadı. Serum dahil oynatmadı işte. Neyse şimdi iyiz eski hareketine döndü çok şükür
Sağolasın yinede kuzum 🤗

Aaa seninde mi iri kuzummmm😂😁
Benimki de önden gidiyor üstelik boyu da uzun olacak deniyo başından beri. Bende hep 3-6 aldım bacakları sığmaz diye.
Senle günlerimiz de çok yakın
Bakalım neler olacak
neler neleeeerrr... neleeeeeer neler🤣
Evet kuzu iri bir sumo şimdilik 😄 ama bu son zamanlar çok iyi beslenmedim pek aldımı sanmıyorum ayy yakınız cidden dur ben 20 sinde gidicem bakalım nolucak 😄

Ayy evet git bakalım kuzu ama karın büyüklüğüyle alakalı değil bence varya benim ki gizlenebilicek boyutta hala😄

Evet kuzu iri bir sumo şimdilik 😄 ama bu son zamanlar çok iyi beslenmedim pek aldımı sanmıyorum ayy yakınız cidden dur ben 20 sinde gidicem bakalım nolucak 😄
Değilll tabiii 😂😂

X