2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Senin bebiş bide biraz daha iri demi direkt 2 ile bile başlayabilirsiniz
Ya evet iri bu beni korkutuyo açıkcası
Gerçekten civil daha kaliteli e bebek uygun işte bu civilin 5 zıbın 50 tl iken aldım yıkadım ütüledim geçen mis gibi.. en iyisi boşver e bebekten de başka bi ihtiyacını alırsın kuzu
Zekta1 bebişin en son kaçkiloydu kızzz genetikten konuştunuz 4 kilo falan dedinizz
Kuzu işte 10 gün önce gitmiştim kontrole 1.970 gr dı doktor önde gidiyo dedi ama öyle 4 kilo doğar falan demedi bilmiyorum açıkcası aldıklarımı giydirmek isterim

Aynennn kesinnn acaba beni kaçhafta yaparr şimdilik 3 haftamı eder
2 hafta diyecek diyede aklım çıkıyor aslında
Zaten 450 muayene ve ikinci kontrole gittiğinde 10 gün içinde gitmen gerekiyor
11. Gün gittiğinde bir 450 TL daha istiyorlar hemen

Umarım ilerleyen haftalardaki gebelikler için bu süreyi 15e çıkarıyorlardır
Yoksa aylık 900 TL muayene ücreti tutuyor

Aaa cok iyi almışsınn kuzu
Kuzu işte 10 gün önce gitmiştim kontrole 1.970 gr dı doktor önde gidiyo dedi ama öyle 4 kilo doğar falan demedi bilmiyorum açıkcası aldıklarımı giydirmek isterim
Aboovvv vallahamıı bana 4 kilo gibi geldi anammm

Ayyyy vallahaa kuzu senin muayene epey ucuk

Kız bu ne ya Allah yardımcın olsun benim doktorum 3. Ye çağırdığında sadece randevu al kayıt açtırmadan gel diyo şükrettim şuan iyice
Aaa cok iyi almışsınn kuzu

Aboovvv vallahamıı bana 4 kilo gibi geldi anammm
Yani 1ayda 1 kilo alsa 4 diye tahmin ediyorum bende ama bu belli de olmaz birde aldıklarım olmicak diye korkuyorum daha çok

Hahahah evett bide o var yaaa ayy allahımm bakalım benimki kaçkilo olmuş karnım epey buyüdü

Sağol Canım neler neler yaptık oynamadı. Serum dahil oynatmadı işte. Neyse şimdi iyiz eski hareketine döndü çok şükür
Sağolasın yinede kuzum
Aaa seninde mi iri kuzummmm
Benimki de önden gidiyor üstelik boyu da uzun olacak deniyo başından beri. Bende hep 3-6 aldım bacakları sığmaz diye.
Senle günlerimiz de çok yakın
Bakalım neler olacak
neler neleeeerrr... neleeeeeer neler

Hahahah evett bide o var yaaa ayy allahımm bakalım benimki kaçkilo olmuş karnım epey buyüdü
Ayy evet git bakalım kuzu ama karın büyüklüğüyle alakalı değil bence varya benim ki gizlenebilicek boyutta hala
Evet kuzu iri bir sumo şimdilik ama bu son zamanlar çok iyi beslenmedim pek aldımı sanmıyorum ayy yakınız cidden dur ben 20 sinde gidicem bakalım nolucak

Değilll tabiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…