2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ahaha aynen valla bende öyle 🤣
Burda bezler 0 numaradan başlıyor. Prematüre ve yeni doğan olarak. Ben 1 numara aldım, koydum kenara bide 2 numaradan sipariş ettim gelecek o da. Bir koli 1 numara bez yeter diye düşündüm 2 ile birbirlerine yakınlar zaten ilk zaman hemen kilo alıyorlarmış🤗

Allah kabul etsin afiyet olsun🥰🥰
Bende aynı yuvarlanarak 3. Trimesteri bitirmeye çalışıyorum işte. Ne uyuduğumdan bişey anlıyorum ne yediğimden ne dinlendiğimden.

2 gündür canım aşırı tatlı istiyor marketten hazır tiramusu kek aldım şeker problemim yok diye ama sanırım yine de dikkat etmemiz gerekiyor sanırım dimi? Bizde bir daha şeker ölçümü yapmayacaklarmış sadece 28 deki ile doğuma kadar gidecek şeker çıkmadı diye 🧐
Aynı yuvarlanma bende de mevcut. Hayattan zevk alamıyorum otursam oturamıyorum yatsam yatamıyorum. Başlarda yemeklerden tiksinmiştim salçalı falan yiyemiyordum şimdi yine başladı gibi🙊

Benimde hamileliğin başında şekerime bakıldı sonra bakılmadı. Şeker yüklemesi de istiyor musun dedi doktorum yok deyince gerek görmedi dikkat et çok tatlı yeme dedi ama canım isteyince yiyorum valla napıyım diyorum 🤭

Yavaş yavaş halledersiniz canım acele etmeyin her gün bir iş halledin,ben de detaylı temizliğe başladım ama her gün iki çekmece bı dolap gibi çok yavaş ilerliyorum zaten yemek çocuk vs ekstra çok isim var detaylı işleri de sıraya koydum bugün eşim evdeydi onu biraz yordum oruçluydu ama napalim uzanamayacahim tüm yüksek yerleri avizeleri vs halletti😅yarım yamalak da olsa yaptı işte😅
Olsun canm en azından öyle böyle bitiyor yani benim evi şuan b.k götürüyor 😂 ama bende yavaş yavaş bitireceğim işlerimi detaylı temizlik için annemin gelmesini bekleyeyim diyorum

Olsun canm en azından öyle böyle bitiyor yani benim evi şuan b.k götürüyor 😂 ama bende yavaş yavaş bitireceğim işlerimi detaylı temizlik için annemin gelmesini bekleyeyim diyorum
Yardm edecek biri varsa bekle tabi
Annen gelince daha iyi olur.
Ben de o kadar yavaş ilerliyorum ki ev dağınık hep ama işler bittikce düzene girecek ne yapalım eskiis gibi 2-3 günde tüm evi elden geciremiyorm

Ahaha aynen valla bende öyle 🤣
Burda bezler 0 numaradan başlıyor. Prematüre ve yeni doğan olarak. Ben 1 numara aldım, koydum kenara bide 2 numaradan sipariş ettim gelecek o da. Bir koli 1 numara bez yeter diye düşündüm 2 ile birbirlerine yakınlar zaten ilk zaman hemen kilo alıyorlarmış🤗

Allah kabul etsin afiyet olsun🥰🥰
Bende aynı yuvarlanarak 3. Trimesteri bitirmeye çalışıyorum işte. Ne uyuduğumdan bişey anlıyorum ne yediğimden ne dinlendiğimden.

2 gündür canım aşırı tatlı istiyor marketten hazır tiramusu kek aldım şeker problemim yok diye ama sanırım yine de dikkat etmemiz gerekiyor sanırım dimi? Bizde bir daha şeker ölçümü yapmayacaklarmış sadece 28 deki ile doğuma kadar gidecek şeker çıkmadı diye 🧐
Harika canımm benim bi o eksiğim kaldı bi zıbın

Yatak odasını taşımak zorundayız canm beşik sığmadı maalesef 😔 eşim akşamdan akşama taşıyacak ağrıları bende çamaşır işlerini halledeceğim mecburen ama yanıma Bi temizlikçi alacağız bir gün artık yoksa üstünden kalkamam
Aaaa alıyorsanız temizlikçi daha iyii boşverr sen yorma kendini

Yardm edecek biri varsa bekle tabi
Annen gelince daha iyi olur.
Ben de o kadar yavaş ilerliyorum ki ev dağınık hep ama işler bittikce düzene girecek ne yapalım eskiis gibi 2-3 günde tüm evi elden geciremiyorm
Evet bende öyle hiçbir şey yapamıyorum ilk aylar düşük tehlikesinden korktum yapamadım öyle öyle kaldı süpürge bile yapamıyorum eşim ara sıra süpürebilirse süpürüyor. Uzakta olmak gerçekten çok zor kendi memleketimde olsam böyle olmazdı annem falan gelirdi Temizlerdi evi hep

Evet bende öyle hiçbir şey yapamıyorum ilk aylar düşük tehlikesinden korktum yapamadım öyle öyle kaldı süpürge bile yapamıyorum eşim ara sıra süpürebilirse süpürüyor. Uzakta olmak gerçekten çok zor kendi memleketimde olsam böyle olmazdı annem falan gelirdi Temizlerdi evi hep
Olsun boşver canım az kaldı zaten ne yapalım bebisler iyi olsun biz iyi olalım ev işi bir şekilde halledilir

X