2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ben bez almadım halaa o_O
Bu bez de 2 numaramı almamız gerek hep ben aldığımdan bezi aynısını hep almam lazım daha sonra değişemeyizz bide sleepyde normalde çok pahalı oluyo genelde sıkışırsak nasıl olcak baby turcoda iyimidir
Buarada kızlarrr aldım birşeyler ama 100 lira çek verdi e bebek acaba ne alsam 🤭

Ben hiç iyi değilim ağrılarım arttı iyice magnezyumu 2 ye mi çıkarsam ki?

Gece sırt üstü yatınca belim ağrır tutulurdu. 2 gündür sağda ve solda yatarken de aynı ağrıyor her yerim

Canım ben sola yatıyorum gece sol ağrısıyla uyanıyorum dayak yemiş gibi. Sonra sağa dönüp yatıyorum uyanınca bu sefer sağ taraf aynı oluyor

Bu bez de 2 numaramı almamız gerek hep ben aldığımdan bezi aynısını hep almam lazım daha sonra değişemeyizz bide sleepyde normalde çok pahalı oluyo genelde sıkışırsak nasıl olcak baby turcoda iyimidir
Buarada kızlarrr aldım birşeyler ama 100 lira çek verdi e bebek acaba ne alsam 🤭
Ben yıkanabilir bez kullanacağım normalde, bu bezi bir paket olaki aksi bir durum olur diye ihtiyaten aldım. normal kilosunda doğan bebekler için 2 numarayla başlanıyor diye okudum. Baby turco kullanan arkadaşlarım var memnunlar, dönüşümlü kullanıyorlar.
e bebektende kundak, alez, müslin bakabilirsin.

Eksik mutlaka vardır en lazım olan şuan küçük birşey alabilirsin canım

• Beğen
Reactions: Jou
Ben yıkanabilir bez kullanacağım normalde, bu bezi bir paket olaki aksi bir durum olur diye ihtiyaten aldım. normal kilosunda doğan bebekler için 2 numarayla başlanıyor diye okudum. Baby turco kullanan arkadaşlarım var memnunlar, dönüşümlü kullanıyorlar.
e bebektende kundak, alez, müslin bakabilirsin.
Müslin annem yaptı kuzu
Kundak ne işe yarıyor kız baktım ama anlamadım🤣
Ozaman ben 2 numarayla başlayemm bebek 3kilo doğacaksa tabii
Peki zıbın nekadarlık aldınızz 3-6 mi alsam

Müslin annem yaptı kuzu
Kundak ne işe yarıyor kız baktım ama anlamadım🤣
Ozaman ben 2 numarayla başlayemm bebek 3kilo doğacaksa tabii
Peki zıbın nekadarlık aldınızz 3-6 mi alsam
Zıbını 3-6 aldım. Çünkü karşılaştırdım mağazada 0-3 le ciddi bir fark yoktu.
kundakta fermuarlı hazır kundak var e bebekte. Bebeğin bacakları ve kolları kundak içinde kalıyor rahat hareket edebiliyor. yani kollar bacaklar serbest ama riskli hareketler yok. Bebeğin sağlıklı gelişimi açısından önerilen şeylerden birisi diyeyim kısaca.

Zıbını 3-6 aldım. Çünkü karşılaştırdım mağazada 0-3 le ciddi bir fark yoktu.
kundakta fermuarlı hazır kundak var e bebekte. Bebeğin bacakları ve kolları kundak içinde kalıyor rahat hareket edebiliyor. yani kollar bacaklar serbest ama riskli hareketler yok. Bebeğin sağlıklı gelişimi açısından önerilen şeylerden birisi diyeyim kısaca.
Aaaa iyimiş kuzuu 50 lirada birşey
Bende aynen yenidoğana baktım cok küçüktü yaaa 1 2 gün giyer çöp resmen
Kaçtane aldın peki o çekle onuda alabilirim belki ama oyun halısına da heves ettim😀

Selam kızlar nasılsınız 💗
Bayağıdır yazamıyorum ama okudum hepsini

Ben hiç iyi değilim 😓
Dün bütün günü hastanede geçirdim yine.
Bebeğim cuma akşamı çok sertleşti ve hiç hareket etmedi. Dün de neler neler yedim yine hareket etmeyince soluğu hastanede aldım.
Allaha şükür kalp atışları iyi ama hareket yok.
Nstye bağladılar stabil hiç hareket yok dr beğenmedi, serum taktılar tekrar nstye bağladılar 2 defa hareket olunca gönderdi ama hareket takip çizelgesi verdi.
Ama o kadar korktum o kadar ağladım ki😓😓😓
Rabbim kimseye yaşatmasın o kaybetme korkusunu🤲😔
Dünden beri de takipteyim işte.
Aman dikkat edin kızlar çok ayakta durmayın, sakın eğilmeyin, kendinizi yormayın ve asla üzmeyin.
Hiç bir şey sizden bizden değerli değil.
Öpüyorum kızlar 😘
Canim bebegin hareket etmesine cok sevindim, bazen hareketleri az oluyor ve tedirgin oluyoruz. Evinde portakal suyu gibi tatlı meyve suyu bulundur istersen, hareket etmediğini hissettiğinde iç biraz ve soluna yat.
Benim doktorum bunu önermişti bilmiyorum belki denemişsindir ama aklında bulunsun diye söylemek istedim.😊
Ooo burda akşam oldu beybitoo orası saat kaç 😂

Saat şuan öğlen 11 🤓 kahvaltı yaptım kahvemi içiyorum birazcık😁
Sizler napıyorsunuz💜

Canim bebegin hareket etmesine cok sevindim, bazen hareketleri az oluyor ve tedirgin oluyoruz. Evinde portakal suyu gibi tatlı meyve suyu bulundur istersen, hareket etmediğini hissettiğinde iç biraz ve soluna yat.
Benim doktorum bunu önermişti bilmiyorum belki denemişsindir ama aklında bulunsun diye söylemek istedim.😊

Saat şuan öğlen 11 🤓 kahvaltı yaptım kahvemi içiyorum birazcık😁
Sizler napıyorsunuz💜
Bizlerdee 47 dk iftar varr herifeee hizmett neolcakk😀😀😀

X