2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ben sleepy ile başlıyorum. Hatta baya stok yapcaktım ama artık bozdu sızdırıyor dediler durdum. Sleepy iyi gelmezse goon deniycem ben. 1 ile 2 arasında çok fark yokmuş. 2 alabilirsin direkt. Neyin eksik e bebekten onu alabilirsin. Kıyafet falan da olabilir

Reactions: Jou
Aklıma bi oyun halısı bi zıbınlar kaldı çiçeğimm bakalımm zıbınıda 3-6 olarak alcam 4tane

Bizlerdee 47 dk iftar varr herifeee hizmett neolcakk
Ahaha aynen valla bende öyle
Burda bezler 0 numaradan başlıyor. Prematüre ve yeni doğan olarak. Ben 1 numara aldım, koydum kenara bide 2 numaradan sipariş ettim gelecek o da. Bir koli 1 numara bez yeter diye düşündüm 2 ile birbirlerine yakınlar zaten ilk zaman hemen kilo alıyorlarmış
Valla ağrılarla uğraşıyorum hareket edemiyorum resmen 10 dk sonra iftar yapacaz bekliyorum sen nasılsın
Allah kabul etsin afiyet olsun
Bende aynı yuvarlanarak 3. Trimesteri bitirmeye çalışıyorum işte. Ne uyuduğumdan bişey anlıyorum ne yediğimden ne dinlendiğimden.

2 gündür canım aşırı tatlı istiyor marketten hazır tiramusu kek aldım şeker problemim yok diye ama sanırım yine de dikkat etmemiz gerekiyor sanırım dimi? Bizde bir daha şeker ölçümü yapmayacaklarmış sadece 28 deki ile doğuma kadar gidecek şeker çıkmadı diye

Ne gibi taşıma kuzuu yavaş yavaş edersin yada eşin pazar gunü falan bizimkide epeyy zor bitti oda
Yatak odasını taşımak zorundayız canm beşik sığmadı maalesef eşim akşamdan akşama taşıyacak ağrıları bende çamaşır işlerini halledeceğim mecburen ama yanıma Bi temizlikçi alacağız bir gün artık yoksa üstünden kalkamam

Yavaş yavaş halledersiniz canım acele etmeyin her gün bir iş halledin,ben de detaylı temizliğe başladım ama her gün iki çekmece bı dolap gibi çok yavaş ilerliyorum zaten yemek çocuk vs ekstra çok isim var detaylı işleri de sıraya koydum bugün eşim evdeydi onu biraz yordum oruçluydu ama napalim uzanamayacahim tüm yüksek yerleri avizeleri vs hallettiyarım yamalak da olsa yaptı işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…