2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hastanedeyim kızlar hala, giremedim bir türlü. Ciğer geliştiricileri yaptıktan sonra kasılma önleyici ilacı kestiler, şimdi kasılmaların ve açılmanın durumuna göre hareket edeceklermiş😞 biraz daha iyiyim şükür kasılmalar açısından, ama doktorlar uzun süre bekleyeceklerini düşünmüyorlar, en azından ciğer geliştiricileri yaptık mantığındalar😞
Guzel kuzum geçmiş olsunn 😔 allah acil sifa versin

Birşey olmaz canım bende çok şişiyorum.Ilk bebeklerde ödem daha cok oluyor hareket daha az olduğundan ve vücut ilk kez yaşadığından.Doğumdan sonra geçecek hepsi boşver bugünlerin tadını çıkar.
Ben genel olarak çok hareketsizim evde olduğum içinde sürekli yatıyorum
Gün içinde max 2 saati yatak dışında geçiriyorum 🙈

Öpeyim de geçsin sen hasta olma kuzu😘Başladıysa engel olunamaz ki artık:KK43: Köy tavuğu aldır suyuna bir güzel çorba en etkili bunu gördüm ben. Paça çorbası da olur bol sarımsaklı.Ve C vitamini takviyeler.
Yaaa canımın içi 😍😘
Tavuk yiyemiyorum kokuyor 🤭 paça zaten normalde de içemem 😂 kaldık vitamine🙈😂

Ben dün eşimede hakkımı helal etmiyorum hiç birinize dedim.
Hamile halimle annesi için durmadan üzüyorsa ona da helal olmasın valla artık doldum hep sorun çıkıyor bir şey yapsam gam yemem görüşmüyorum da bebeğim stres olmasın diye telefonla yine yapıyorlar eşimde değişiyo kimin hakkı kimde varsa Rabbim alsın inşallah ben çok üzüldüm ama Allah büyük 🙏
Rabbim görüyor duyuyor biliyor elbette ama nolur biraz merhamet anlayış versin şunlara amin 😢
Evet canım okumadım bayadir girmiyordum Allah kabul etsin inşallah kolaylaştırsin Rabbim bende niyetliyim dün çok güzel geçti çok şükür ama iftarda sonra biraz baş dönmesi yaşadım tansiyonum ölçtüm normaldi biraz uzandım sonra geçti acaba kan şekerimi çıktı anlamadım bakalım inşallah bugün olmaz
Yok canım normalde de oructan sonra oluyor o herkeste. Allah kabul etsin
Hastanedeyim kızlar hala, giremedim bir türlü. Ciğer geliştiricileri yaptıktan sonra kasılma önleyici ilacı kestiler, şimdi kasılmaların ve açılmanın durumuna göre hareket edeceklermiş😞 biraz daha iyiyim şükür kasılmalar açısından, ama doktorlar uzun süre bekleyeceklerini düşünmüyorlar, en azından ciğer geliştiricileri yaptık mantığındalar😞
Canım yaaa üzülme bak nolur inan sağlıkla gelecekler inan buna
Haftaları ve kiloları öyle az değil ki
Zaten yapılması gereken her şey yapılmış
Kalbini ferah tut sen
Hangi hastanedesin sen

X