2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
İşte sıkıntın olunca farklı oruc tutmamayı mübah kılan haller var. Rabbimiz kolaylaştırmış her şeyi. İnşallah sağlıklı günlerde sükunetle kaza edersin

Reactions: Jou
Girdik ter içind ekalmaya başladıkk dün gece dedim esime öffff cok sıcaksın buram buramm senin sıcağın geliyo geç salona dedim
Bende öyle valla
Öyle mecbur kuzu ne yapalım
Yok kuzum ben sana özendim bile ilk defa bu sene böyle tutmicam diye buruğum kendimi rahatlatmaya çalışıyorum

Hahahaha iyi dedinn evde oyüzden tatlıda hiç bulundurmuyorrr amaa tatlı niyetine kinder yumurta varya oyuncaklı onu alıyo o yemekten sonra yiyorum iyi geliyo bana
hadi ya , bnm kız da çok seviyo ama dün ağladı hep aynı oyuncaklar çıkıyo diye . Sen de biriktir şimdiden bakalım oyuncakları

Ayyy heralde kuzum ne demekkkk
Seviliyorsun bal
Evet canım ama hani sağlık sorunundan dolayı tutamayan veya ruhsatı kullanıp tutmayan arkadaşların da kendilerini kötü hissetmelerine mahal verecek şeyler yazmak istemiyorum açıkçası. Hepimiz anne adaylarıyız hassasız
Çok öpüyorum hepinizi

Doğru kuzu valla ne güzel yazmışsın ben geçen günlerde kaza tuttum normalde dayanıklıyımdır yani ama son saatler inanılmaz kötü oldum yedikten sonra kafamı kaldıramadım denedim kendimide o gün ama şimdide sanki tutabilirmişim gibi geliyo gribimi atlattığımda bi gün denicem yine bakalım

Kızlar benim sancılar nedeniyle yatışım yapıldı, dualarınızı beklerim, daha çok küçükler, inşallah durur bu kasılmalar
Canim korkma allahın izniyle hic birşey olmaz doğsalar bile organ gelişimleri tamamlandi bu dönemden sonra kılo aldiklari dönemdeler içini ferah tut stres yapmamaya çaliş tahmin edebiliyorum çok zor ama bebişlerin icin sakinleştir kendini dualarim sizinle bizide habersiz birakma kafa dağitmak istediğinde biz burdayiz

Sizdee öylee herkes kendince fikirlerini söylüyoe sadece bildiklerini söylüyorr böyle anlayışla gitmek çok daha güzel oluyorr çok sükür butopik herzaman hep öyleydi öylede kalcak allahın izniylee bende bildikleriimi söyledim duymadıklarım varmış meğerr öğrenmiş oldum günde 4 tane vitaminlerim var hepsine nasıl bi sahura ederim bide o var benimki çok karışık bi durum bide denedim geçen nevrim döndü gözüm karardı

Son düzenleme:
Oruc tutanlarin allah kabul etsin oruclarini sana katılıyorum Jou bi dunya vitamin var ve suana kdr oturttugumuz bir beslenme düzeni var biranda bunun dişina cikip iki öğün beslenmeye düşürmek bilmiyorum nekdr sağlıklı olur benim doktorum önermemişti hamilelere ve emziren annelerede ztn 2 öğün beslenmeyi de önermiyorlar her anne kendini ve bebişini kendince en iyi sekilde düsünüp karar verir zaten sağlıklı güzel hayırlı ramazanlar hepimize

Kızlar merhaba bebeğimin hareketleri normalde dışarıdan bile görünürdü ama dünden buyana sanki karnımın çok derinliklerinde hareket ediyormuş gibi hissediyorum hareket var ama çok zayıf ve çok içeriden hareket ediyor sanki. Sert hareket olarak 3 4 defa hissettim dünden bu yana ama hep derin hareketler var mı acaba başına gelen

Iste bende bide onu demek istedim bugüne kadar düzenli giderken bianda vucut nasıl şaşırır onu bilmiyorum bi dünyada vitamin derken benim için hiç iyi olmaz şu saatte kadar tek lokma birşey yiyemedimm kahvaltı ettim sadece şuan birşey araöğünde yemedim diye başım acayip çatlıyo öyle tabiii herkes kendi kararı ben sadece bildiklerimi söyledim eminim benim doktorda tutma orucu der vitaminlerini hiç aksatma demişti bana hep düzenli iç dedi
Herkesinde allahım oruçları kabul eylesin inşaallahh sağsalimm
Var canım benimde 2gündür pek görmüyorum hareketini dışardan normal bunlar sıkma canını hele geceleri pek olmuyo bırakta dinlensin yav hep hareketmi etcek annesiii hattaa sabah mincırladım karnımıda öyle tepki verdi rahatladım

Valla içim rahatladı ya çok korktum teşekkür ederim canım

Bende arada öyle oluyorum gece niye hic hareket etmedi bukadar rahat nasıl uyudm derken sırtüstü yattım mıncırladım hep biraz vurdu arada geçtii
Evet aynen canm bende de hareket var ama güçsüz cılız yani normalde bu bebiş böyle değildi noldu diyorum kendi kendime ama bazıları pozisyonuyla alakalı diyorlar. Sorun olmasın da gerisi önemli değil

Evet aynen canm bende de hareket var ama güçsüz cılız yani normalde bu bebiş böyle değildi noldu diyorum kendi kendime ama bazıları pozisyonuyla alakalı diyorlar. Sorun olmasın da gerisi önemli değil
Aynen aynenn yeterki iyi olsunda hareketi cok olmasada olurr hareketini hissetmek istersen mıncırlaki rahatlarsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…