2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar bizim yazdıklarımızı dışarıdan herkes okuyor bu sayfayı gizleyemiyormuyuz acaba

Ya seninde sıkışınca kasığın ağrıyo mu çok tutamıyorum oyüzden. Ya evet onlar da hep uyanıyor yataktan kalkarken cebelleştiğimiz İçin :)

Ya seninde sıkışınca kasığın ağrıyo mu çok tutamıyorum oyüzden. Ya evet onlar da hep uyanıyor yataktan kalkarken cebelleştiğimiz İçin :)
Hahahaha evett yapcak birşey yok
Ağrıyor tabii idrarını tuttuğun için o ağrıyla uyanıyorum ben resmen anidende kalkmış oluyorum bide

Hahahaha evett yapcak birşey yok
Ağrıyor tabii idrarını tuttuğun için o ağrıyla uyanıyorum ben resmen anidende kalkmış oluyorum bide

Bunu duyduğuma sevindim acaba benim durumla mu alakalı diye düşünüyordum

Reactions: Jou

Bu çok tatlıymış kızlar ama fiyatı 450 tl

Çookk güzell bende böyle almak istedimde vermedim

Baska sayfalara falan sor istersen fiyati banada biraz fazla geldi canım

cok yuksek el emegi ama yinede bana fazla geldi ben malzemeleri kendim aldim kaynanamla beraber yapicaz.İsmi pleksi gold aldim cicek sepetinde kargo dahil 28 tlydi cicekleride fazla bile kalsa olsa kendime kapi susu yaparim diye dusunuyorum

Eklentiler

• Screenshot_20220306_200125.jpg
    154,6 KB · Görüntüleme: 33
Günaydiin herkese

Aslinda cok tuzlu yemiyorum ama ekmek türevi seyleri ve tatliyi fazla yiorum bence, onlar da yapar mi ödem, cay kahve de iciyorm gun icinde biraz, bilemedm niye boyle oldu daha simdiden
Oovvv kuzuu sen baslamissinn şişmeye ödem oluşmaya ve ben hala tuzlu şeyleri yiyorumm tuzsuz yapamam ben
2 gundur biraz yoruldum, ayakta kaldikca daha da sisiyo galiba, dün korktm ztn ramazan diye carsiya fln gittim ama orama burama agrilar girdi fazla dolasmaya da gelemiyorm, ayaklarimi bi gorsen topalak topalak

Nurhafsa haftan çok da sıkıntılı değil canım. Hele biraz da hastanede kalarak uzatırlarsa hiçbişe olmaz. Hepimizin başına gelebilecek birşey bu. Habersiz bırakma bizi kendini de üzmemeye ve suçlamamaya çalış lütfen. İyi dileklerimiz seninle

cok yuksek el emegi ama yinede bana fazla geldi ben malzemeleri kendim aldim kaynanamla beraber yapicaz.İsmi pleksi gold aldim cicek sepetinde kargo dahil 28 tlydi cicekleride fazla bile kalsa olsa kendime kapi susu yaparim diye dusunuyorum

Çok güzelmiş benim okadar el becerim yok valla:)

Burda gördüğüm kadarıyla kimse hamileyim diye kendini naza niyaza çekmiyor. Herkes işine gidiyor evinin işini yapıyor bir yandan da bebeği için hazırlık yapıyor. Aile bütçesini düşünÜyor indirim kovalıyor. Süper kahramanlar değiliz. Herşeyi tek başımıza eksiksiz kusursuz yapmaya çalışmak yorucu olabilir. Çok yüklenmeyin kendinize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…