2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hahahahaha ne aldıda geldii😂😂 oyy enişte yaa

Tırnak makası, zıbın falan istemiştim onları almış. Deterjan içinde hatta foto çekip atmıştı hangisini alayım diye söyledim bende ama heyecanlandımı naptıysa artık unutmuş :))

Kızlar yarım bime bebek eşyaları geliyor. Kaçıranlar küvette var 😊

Eklentiler

• 1A6C4D96-58ED-4F0F-BABC-FA88D5DCB75E.jpeg
    1A6C4D96-58ED-4F0F-BABC-FA88D5DCB75E.jpeg
    222,1 KB · Görüntüleme: 31
  • C4AC44E3-F12A-487F-A154-266C08FF5475.jpeg
    C4AC44E3-F12A-487F-A154-266C08FF5475.jpeg
    188,8 KB · Görüntüleme: 34
Annem hep sey der inatci cocuksa zorlastirir gelmeyi ama
Saf kin tutmayan inatci degilse hemen gelir 😅bebuklere baglimi aceba bu is
Belkide doğru diyo kadınn😂😂 ama kuzenim varr doğuma giderken sümmessebileyesserah okumuş hep doğurana kadar hiç durmamış hep okumuş ağrısı pek olmamış çok kolay doğurdum dediii bende öyle okuyorum aklıma geldikce ağrı oldu ama regl ağrısı gibi demişti bana bakalımm bizim sıpa normal.mı gelecek sezaryen mi😂😂

Evet kuzum ya şu temiz içerik mevzusuna takıldım. Temiz içeriklilerde de şikayet var a bakıyorum illa bir şikayet var. Satış yerinde de çok güzel yorumlar var. Oynatmaya az kaldı 😅

Canım onlara bakarsan ozaman hiç bişey alamazsın ben çoğunluk olarak kim ne kullanıyorsa ondan alıyorum :)

Tırnak makası, zıbın falan istemiştim onları almış. Deterjan içinde hatta foto çekip atmıştı hangisini alayım diye söyledim bende ama heyecanlandımı naptıysa artık unutmuş :))
Yaaa aslında eşinde haklı 😁 ben bir kere girebildim ebebeğe neye bakacağımı alacağımı şaşırdım hiçbir şey almadan çıktım. O kadar da yol gittik. Allahtan eşim bir şey demedi 😁

Belkide doğru diyo kadınn😂😂 ama kuzenim varr doğuma giderken sümmessebileyesserah okumuş hep doğurana kadar hiç durmamış hep okumuş ağrısı pek olmamış çok kolay doğurdum dediii bende öyle okuyorum aklıma geldikce ağrı oldu ama regl ağrısı gibi demişti bana bakalımm bizim sıpa normal.mı gelecek sezaryen mi😂😂
Ayy valla ne akilli millet ben stresten dualari karistiririm 🤣

Yaaa aslında eşinde haklı 😁 ben bir kere girebildim ebebeğe neye bakacağımı alacağımı şaşırdım hiçbir şey almadan çıktım. O kadar da yol gittik. Allahtan eşim bir şey demedi 😁

Ya gitmeden liste yapman lazım aslında yoksa dediğin ne alacağını şaşırıyorsun:)

X