2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar bakın doğum nişanı daha erkende görülebiliyormuş
Screenshot_2022-03-31-15-33-33-947_tr.com.happydigital.happymom.jpg

evet canım gümüşler daha küçük ve yaraların iyileşmesine de faydası oluyor diye biliyorum. zaten cok kullanılmıyor gümüşte silikonda. gümüşü doğumdan bi kac hafta önce günde 1 kac saat takmaya başlayın diyorlar. silikon kapaklarda meme ucunun camaşıra temasını önlediği ve nemli kalmasını sağladı için yara oluşumunu önlediği söyleniyor. tabi bebiş memeyi doğru kavramdığı sürece o yara ve acıdan kaçış da yok 🙈
Biraz daha düşüneyim o zaman ben :)

Kızlar dün geceden beri kasıklarımda şiddetli olmasa da rahatsız edici bir ağrı var, + idrarda yanma ve kötü koku malesef
Acaba yine enfeksiyon mu kaptım hamileliğimin başında da siddetli ağrıyla gitmiştim doktora enfeksiyon var demislerdi.
Sizce ne kötü birsey varmıdır ya🥺

Şekermiii kızz 14ünde gittim ben doktorum gerek duymadı kilomdan dollayı bugübe kadar kilon gayet iyi dedi oyüzden yaptırmadı
Kiloyla ne ilgisi varmış ki? 🙄 ben 55 ile hamile kaldım 2 hafta önce 60 kiloyken şeker yüklemesinde tokluk şekerim 204 çıktı. Ailem de fln şeker hastalığı da yok hani. :süslü:

Kızlar dün geceden beri kasıklarımda şiddetli olmasa da rahatsız edici bir ağrı var, + idrarda yanma ve kötü koku malesef
Acaba yine enfeksiyon mu kaptım hamileliğimin başında da siddetli ağrıyla gitmiştim doktora enfeksiyon var demislerdi.

Enfeksiyon çok ağrı yapıyor canım ya idrarda yanma varda büyük ihtimal enfeksiyon yine ihmal etme

Dediğin gibi enfeksiyon olabilir canım dediğin belirtiler ona işaret ediyor 😟 Doktoruna istersen yaz böyle böyle muayneye geleyim mi diye

Enfeksiyon çok ağrı yapıyor canım ya idrarda yanma varda büyük ihtimal enfeksiyon yine ihmal etme
Ay insallah öyledir dedigin gibi ya ilac ictim kendi kafama göre saçma saçma iş yapıyorum doktora gitmeye korkuyorum tek kullanımlık antibiyotik vardi ictim ınsallah gecer 🙄

X