2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
8 saat var aramizda, Ben erken yatip erkenden de uyaniyorum aslinda burada olabilirim ama o sirada yemek vs yapiyor oluyorum

Gece uyuyamayinca nasil vakit geciyorsun? Film dizi izliyor musun?
Kpss çalışıyorum bazen. Film dizi izliyorum. Dün arkadaşımın bebeğine battaniye örüyordum onu bitirdim otururken öyle öyle geçiyor

kızlar kontrolden cıktım cok şükür kuzumun gelişimi ve kilosu haftasına göre uyumlu. ilk hamileligimi kabusa çeviren preeklampsi belirtisi yok şimdilik. MC06 catı ağrısını sordum normal dedi magnezyum kulanmaya devam et dedi dayanamayacak kadar olursa gel tkrar dedi. hastane cıkışı civile uğradım ve gögüs kalkanı aldım aventin muadili bence ve aynı işi görür yorum ve fiyatı da cok iyi inşallah işede yarar

Hanımlar, lohusa pijaması illa beyaz falanmı olur ya puantiyeli çiçekli falan alsak nolur kaynanamın benden istediklerini görünce ani doğuma giricem
Lohusa takımları çok kötü gercekten ben normal pijama takımı aldım bedenimden biraz daha büyük seçtim gecelikleride o şekilde sectim birde önden düğmeli gecelik alıcam tamam işte kv boşver sen kendı istediğin gibi al

Bunu attilar bana dedimki ben içeri girerken mehter marşını vermeyi unutmayın. Ahahahah gerçekten asla benlik değil.

Eklentiler

• 832E458D-4E4F-4D62-87A3-6BAE97494673.jpeg
    139,2 KB · Görüntüleme: 66
Aslında hasta olduğumu biliyorlardı insan da gel demek yerine birinin sana geleyim yapayım demesini bekliyor işte ne bileyim,geldi geçti şükür

Aslında hasta olduğumu biliyorlardı insan da gel demek yerine birinin sana geleyim yapayım demesini bekliyor işte ne bileyim,geldi geçti şükür

Ee tabi sen söylemeden gelseler daha güzel olur. Valla ben çağırdım annemi babam bırakmadı ben napıcam dedi ablam geldi saolsun biraz baktı bana. Doğuma hiç bir bahane istemiyorum artık dedim.

Ee tabi sen söylemeden gelseler daha güzel olur. Valla ben çağırdım annemi babam bırakmadı ben napıcam dedi ablam geldi saolsun biraz baktı bana. Doğuma hiç bir bahane istemiyorum artık dedim.
Çok iyi etmissn,doğuma annem babam beraber gelecek benim de babam asla annemi yalnız birakmwz ,canım sıkılıyor diyo

Preeklampsi belirtileri nedir canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…