2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar bir de benim 1 haftadır falan ayaklarım ısınmıyor resmen sizde de var mı bu durum? Sıcak su torbası yanımda sürekli
Bende de var kuzum ama havalarda çok soğuk onun da etkisi var bence ama aman dikkat edin ayakları üşümeye hiç gelmez hamilelik de

Kızlar bir de benim 1 haftadır falan ayaklarım ısınmıyor resmen sizde de var mı bu durum? Sıcak su torbası yanımda sürekli
Bende öyleyim ayaklarim üsüyor genelde hani normaldede soguklarda üsüyen biriyim. Bır karsilastirma yapiyorum ben öbür gebeligimde kısta bile yandim sicakladim acaba simdi neden üsüyorum

Ben makarnayı mantıyı bile ekmekle yiyen biriyim napcam
Canim sana bisey diyeyim mi ben daha önce hic kendimi sakinmadim herseyi yedim geceleri kalkip midem kazindi diye ekmek yerdim hep. Mide bulantisi zamanlarim gecince canim ne cektiyse yedim kola bile ictim arada sirada tabi. Ne bende asiri kilo oldu ne bebegimde zarar Yani canin cekerse ye ama azi karar unutma

Bende öyleyim ayaklarim üsüyor genelde hani normaldede soguklarda üsüyen biriyim. Bır karsilastirma yapiyorum ben öbür gebeligimde kısta bile yandim sicakladim acaba simdi neden üsüyorum
Her hamilelik farklı oluyor demek ki Bende üşürüm de geri de ısınırdı bi şekilde. Bu sefer yok etki etmiyor bir de hastalığın verdi bir şey sanırım. Eşime diyorum ki gebelik=hastalık gibi oldu beynimde. Griple başlayınca hamileliğe

Griple baslayani duydum canim oluyor yani bünyen bir anda daha hassaslasiyor sonucta. Dikkat et kendine ayaklar ısınmazsa biraz yakacak derecede sıcak suya koy beklet ben öyle yapiyorum ve anca o zaman ısınıyor

Aynen öyle. Allah var benimki yapar. Şimdi biraz daha istekli yapmak için
Valla benimkide akşam kedi gibi kalktı gittiydi içeri mutfağı toplamış ben kötü hissediyorum benim işimi başkasının yapmasını hiç sevmem kendimi zor tutuyorum ama yapmamak lazım işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…