2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar beslenme önerisi verebilirmisiniz nelere dikkat ediyorsunuz
Ben çayı sevmem zaten kahveyi de nadir içerdim kola felanda içmem onları çıkartacam tamamen başka neler yapmalıyız nelere dikkat ediyorsunuz
Ben dün araştırdım biraz. Kafein içeren içecekler yasak. Kahveyi günde 1 kere içebilirsiniz diyorlar.
Maydonoz, kekik vs bazı bitkilerin çok yenmesi yasak
Büyük balıklar yasak cıva fazla olduğu için
Salam sosis ve sucuk pişirilmeden önerilmiyor
Pastörize süt ve süt ürünleri dışında açık sütler önerilmiyor

Sakatat yasak. Ciğer de dahil

kızlar ilk 3 ay bol bol ceviz, fındık, badem gibi kuru yemişler cok önemli. ilk hamileligim de cok fazla kahve aşermiştim dr. da haftada 1 veya 2 defa türk kahvesine izin vermişti. folik asit kulanmaya başladınız mı?

Ayy sağol kuzum çayı da kahveyide Allahtan sevmem diğerlerinede dikkat edeyim teşekkür ederim

Ben en son 3 ay kullandım tedavileri bırakınca onu da bıraktım yeniden verir galiba sadece 2 ay oldu bırakalı

Folik asit yaklaşık 1 senedir kullanıyorum bi ara bırakmıştım değerim iyi olduğu için. Şimdi devam ediyorum. Tekrardan değerime baktırıp ona göre devam etcem

Canım zencefil gebelikte önerilmiyor diye duymuştum, dikkat et
Kızlar beslenme önerisi verebilirmisiniz nelere dikkat ediyorsunuz
Ben çayı sevmem zaten kahveyi de nadir içerdim kola felanda içmem onları çıkartacam tamamen başka neler yapmalıyız nelere dikkat ediyorsunuz
Bende kilo problemi yok ama sağlıklı beslenmek lazım tabiki. Ama nerde gereksiz hazır zararlı şey var canım istiyor

Bende kilo problemi yok ama sağlıklı beslenmek lazım tabiki. Ama nerde gereksiz hazır zararlı şey var canım istiyor
Yaaa kız aşermeye mi başladın sen ben dünden beri iştahım kesildi gece midem kazındı açlıktan ama yiyemiyorum şu olsada yesem demiyorum zorla yedim sabahtan beri
Vala ben 78 kiloyla hamile kaldım kızlar

Zerdeçal önerilmiyor araştırdım canım Zencefili doktorlar da veriyormuş bulantı için falan

Yaaa kız aşermeye mi başladın sen ben dünden beri iştahım kesildi gece midem kazındı açlıktan ama yiyemiyorum şu olsada yesem demiyorum zorla yedim sabahtan beri
Kuzum ilkinde 81 le kaldim ben uzulme. Diyetisyene gidebilirsen bundan daha zayif bile dogum yaparsin

Valla bende çok sağlıklı beslenen biri değilim işten gelip evde hemen bir şeyler yaptığım için. Artık dikkat etcez mecbur. Bende en son 73 falandım şimdi kaç oldum bilmiyorum. O yüzden fazla kilo almamaya çalışacağım

Ben 86 yla dogurdum bi ay sonra 76ydim. Diyetisyene gitsem daha iyi olurdum muhtemelen. Eltimi goturduk diyetisyene 5 kilo verdi sonra birakti o 5 kiloyu aldi dogurdu
Bende doğumdan sonra gideyim diyordum ya bakıyım kuzumda kilo hiç bi zaman iyi bişey değil aklıma yanıyorum keşke biraz verseydim

Bende doğumdan sonra gideyim diyordum ya bakıyım kuzumda kilo hiç bi zaman iyi bişey değil aklıma yanıyorum keşke biraz verseydim
Ben oyle yaptim smdi 68 falanim. Diyetisyene devam edip 5 6 ay kilo verirsem sonra alsam da bisey olmaz. Alinani vermek zor hamileyken cok almamaya bakmak lazim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…