2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar ben onceden cook zayiftim hamile kaldigimda 45kiloydum 56 ile dogum yaptim.
Simdi 56kiloyum kac kilo alirim bilemem 🤷🏼‍♀️
9 kilo alınması normal diyorlar ama genelde 10-12 kilo alınıyor diye biliyorum canım ben bide bebeğe kilo aldırmak önemli aşırı yediğin zaman bebek kilo almıyormuş galiba o yüzden sağlıklı bebeğe kilo aldıracak şeyleri yemeye dikkat etmemiz lazım

Ben oyle yaptim smdi 68 falanim. Diyetisyene devam edip 5 6 ay kilo verirsem sonra alsam da bisey olmaz. Alinani vermek zor hamileyken cok almamaya bakmak lazim
İyi vermişsin sen maşallah
Bende bi yerde duymuştum 9 kilo ideal yazıyordu hamilelik de hedefim o ama bakalım nasip

9 kilo alınması normal diyorlar ama genelde 10-12 kilo alınıyor diye biliyorum canım ben bide bebeğe kilo aldırmak önemli aşırı yediğin zaman bebek kilo almıyormuş galiba o yüzden sağlıklı bebeğe kilo aldıracak şeyleri yemeye dikkat etmemiz lazım
Evet canim bence 12 kiloya kadar almak normal sonrası sıkıntı ama yapcak yok saglikli olsunlarda 🤗

Kızzz ciddimiisin ayy inşallah pkodan hep kilodan aldım ben şişip kalmak istemiyorum ayy😅
Ya bende de Pko var, ay başında diyete başlamıştım 4 kilo verdim 3 ay içinde normal beslenmenize devam edebilirsiniz diyor doktorlar yani iki canlıyım yiyim diye düşünmeyin 3 ay kilo almazsak şahane bende 75 kiloyum şuan, canım pek birşey istemiyorum kahvaltıda yumurta peynir domates salatalık yiyorum. Sonra acıkınca meyve iş çıkışına yakın ceviz badem evde de çorba içiyorum makarna pilav olmadan yemek yiyorum daha yeni öğrendim tabi bundan sonrada böle devam eder inşallah. Tabi bebişlerimiz iyi olsunda şuan için tek duam sağlıklı bir hamilelik ve bebişlerin iyi olması hepimiz için kızlar.

Ya bende de Pko var, ay başında diyete başlamıştım 4 kilo verdim 3 ay içinde normal beslenmenize devam edebilirsiniz diyor doktorlar yani iki canlıyım yiyim diye düşünmeyin 3 ay kilo almazsak şahane bende 75 kiloyum şuan, canım pek birşey istemiyorum kahvaltıda yumurta peynir domates salatalık yiyorum. Sonra acıkınca meyve iş çıkışına yakın ceviz badem evde de çorba içiyorum makarna pilav olmadan yemek yiyorum daha yeni öğrendim tabi bundan sonrada böle devam eder inşallah. Tabi bebişlerimiz iyi olsunda şuan için tek duam sağlıklı bir hamilelik ve bebişlerin iyi olması hepimiz için kızlar.
Aynen öyle kuzum bende diyete başlamıştım bu ay baya da sıkı gidiyordum kilo veremiyor dum hep şey diyordum adet olamadım ödem var😅ama gerçekten ekmek yemeyince kalori hesabı yapınca gidiyor bide akşam yeme içmeyi çok geçe koymamak lazım o zamanda gidiyor 🤗

Yaaa kız aşermeye mi başladın sen😍 ben dünden beri iştahım kesildi gece midem kazındı açlıktan ama yiyemiyorum şu olsada yesem demiyorum zorla yedim sabahtan beri
Vala ben 78 kiloyla hamile kaldım kızlar 🥺
Aşerme değil de, ne bilim gördüğüm her şeyi canım istiyor aç gözlülük bu 😂😂
Zerdeçal önerilmiyor araştırdım canım 🤭 Zencefili doktorlar da veriyormuş bulantı için falan
İşrw bu dönemde ne bulursan okuduğun için birbirine giriyor, resmi kanallar harici uyarıları dikkate almayınız 😂😂😂

Aşerme değil de, ne bilim gördüğüm her şeyi canım istiyor aç gözlülük bu 😂😂

İşrw bu dönemde ne bulursan okuduğun için birbirine giriyor, resmi kanallar harici uyarıları dikkate almayınız 😂😂😂
Kız ben dün hem stres hem geri heycan yaşadım ya ondan galiba Allahım hiç bişey istemiyor canım bide acı bi tat var bende ondanda yemek istemiyorum 😅

X