2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Valla benimkide akşam kedi gibi kalktı gittiydi içeri mutfağı toplamış🤣 ben kötü hissediyorum benim işimi başkasının yapmasını hiç sevmem kendimi zor tutuyorum ama yapmamak lazım işte 🥲
Eşimde akşam tv karşısında çay vs bişeyler yedi içti ben yattım toplamadan. O hep toplar suya tutar ama makineye koymazdı 😂 Sabah kalktım tezgahta bir şey yok. Kendi kendime söyleniyordum oda da mı duruyor diye. Meğer makineye koymuş 😂😂😂😂

Eşimde akşam tv karşısında çay vs bişeyler yedi içti ben yattım toplamadan. O hep toplar suya tutar ama makineye koymazdı 😂 Sabah kalktım tezgahta bir şey yok. Kendi kendime söyleniyordum oda da mı duruyor diye. Meğer makineye koymuş 😂😂😂😂
Yaaa güzel işte 🤗🤗💕💕aman yapsınlar bu zamana kadar biz yaptık dikkat etmemiz gereken bi dönemdeyiz🥺

Hic bisi olmaz ilkinde 2 kilo elmayi tasimazdm. Smdi oglum 16 kilo bi almasam kucagima bi almam gerekiyo
Oglum 18kilo benimde kucagima cikiyo yada ne bileyim tuvalete götürüyorum kaldiriyorum klozete falan. Gece uyuyunca yerine yatiriyorum bir sey olmaz Allah in izniyle 🤗

X