2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Ara ve ana öğün kaç kez veriyorsunuz
Kahvaltı çoğumuzun aynı aslında ☺️ öğlende öyle ilikli çorbalar ya da köfte yoğurt çorbası tarhana ekmek içine akşamda sebze yemeği ya da et evde ne varsa :) ara öğün olarakta meyve veriyorum en çok elma havuç muz ceviz karışımını seviyor. Gece yatarkende yoğurt ☺️

Kızlar bebişin odasını ayıran var mı bugün doktorumuz ayırmaya başla yavaştan dedi. Seni hissediyor o yüzden sallanmak ister mızırdar hep dedi

ananesine giden bi Ada kız bırakıyorum buraya 😍

Eklentiler

• 20230415_134746.jpg
    20230415_134746.jpg
    74,8 KB · Görüntüleme: 78
ananesine giden bi Ada kız bırakıyorum buraya 😍
Maşallah canım 🧿 oto koltuğunuz kaç kg başlıyor bizim 9-18 doktorumuz hala önermedi bir ay sonra başlasın yavaştan diyor kas sistemleri tam gelişmediği için kendilerini aşağı salıyorlar o yüzden henüz erken diyor pusettede durmuyor zaten hiç durmadıda hep kucaktayız o yüzden arabayla bir yere pek çıkmıyorum ya

Maşallah canım 🧿 oto koltuğunuz kaç kg başlıyor bizim 9-18 doktorumuz hala önermedi bir ay sonra başlasın yavaştan diyor kas sistemleri tam gelişmediği için kendilerini aşağı salıyorlar o yüzden henüz erken diyor pusettede durmuyor zaten hiç durmadıda hep kucaktayız o yüzden arabayla bir yere pek çıkmıyorum ya
bizimki de puseti sevmiyodu hep yatar pozisyonda olduğu için sanırım ama oto koltuğunu sevdi.bizim oto koltuğu 0-36 o yüzden sormadım hiç doktora en yatan kademede kullandık

bizimki de puseti sevmiyodu hep yatar pozisyonda olduğu için sanırım ama oto koltuğunu sevdi.bizim oto koltuğu 0-36 o yüzden sormadım hiç doktora en yatan kademede kullandık
Anladım sizinki uygundur büyük ihtimalle. Çoğu kişi 6.ayda başlıyor aslında ama ben iyiki sormuşum 🙈

Be safe aldım istediğim model 9-18kg aralığındaydı. Doktorda uygun zaten öncesinde oturmuyorlar pek sıkılıyorlar dedi yeni yeni bir şeylerden anlamaya bakınmaya başladı.
doğru aslında. Ada 6 ayı geçtiği halde daha 9 kilo olmadığı için ben 0-36 aldım uzun süre kullanabilir diye düşündüm

X