2022 ekim ayi asilama yaptiranlar

Merhaba kızlar benimde bugün 8. Günüm çok az bi kanamam oldu adetime daha var acaba yerleşme kanamasıdır mı

20221028_150731.jpg

Kizlar bende aşilamadan sonra 6 7 ve 8. Gunde gebelik testi yaptim usttekiler bir normal test birde erken gebelik testi ayni gunde yapildi alttaki en sondaki normal testide bugun yaptim 8. Gunde hepsinde silik cizgi var sizde ne yapmaliyim kan testi versemmi acaba yoksa erkenmi daha bu arada çatlatma ignesinin 9. Günu bugün

Kizlar bende aşilamadan sonra 6 7 ve 8. Gunde gebelik testi yaptim usttekiler bir normal test birde erken gebelik testi ayni gunde yapildi alttaki en sondaki normal testide bugun yaptim 8. Gunde hepsinde silik cizgi var sizde ne yapmaliyim kan testi versemmi acaba yoksa erkenmi daha bu arada çatlatma ignesinin 9. Günu bugün
Daha çok erken canım iğnenin etkisinde de pozitif çıkabilir bir kaç gün daha bekle istersen

Anladim canim benim aklimi karistiran hergun yapmama rağmen ikinci cizgiler hep ayni günden gune silinmeye baslamasi gerekmezmi acaba

Merhaba arkadaşlar bende aşılama yaptırdım bugün 5 günüm diyebilirm daha çok erken benim icin rabbim hepimizin emeğini boşa cikarmasn gönlümüze göre versin

Anladim canim benim aklimi karistiran hergun yapmama rağmen ikinci cizgiler hep ayni günden gune silinmeye baslamasi gerekmezmi acaba
Bende geçen ay çatlatma iğnesi kullandım 10 günde bile silik çizgi gördüm teste en güvenilir kan testi bence

Maalesef negatif sonuç aldim 4.cu çatlatma iğnesi tedavisi. 5 gün önce aşılama yaptım
Anladım canım benimde aşılamamın 8. Günü bugün valla o kadar sabırsızımki anlatamam 6. Gunden beri test yapıyorum ve hep ikinci cizgiyi gördükçe umutlanıyorum birde silik cizgiler hep aynı ne artma var nede daha çok silinme kafam biraz da ondan karıştı açıkçası

Anladım canım benimde aşılamamın 8. Günü bugün valla o kadar sabırsızımki anlatamam 6. Gunden beri test yapıyorum ve hep ikinci cizgiyi gördükçe umutlanıyorum birde silik cizgiler hep aynı ne artma var nede daha çok silinme kafam biraz da ondan karıştı açıkçası
Bende geçen ay o şekilde sürekli kaset test yaptım hep silik çizgi çıktı umutlaniyo insan kanda negatifi görünce yikiliyosn evet belki tutmustr pozitiftr maalesef ki çatlatma iğnesi hcg hormonu tasiyo şuan kan bile versen pozitif sonuç alirsn

X