2022 ekim ayi asilama yaptiranlar

Kizlar bende aşilamadan sonra 6 7 ve 8. Gunde gebelik testi yaptim usttekiler bir normal test birde erken gebelik testi ayni gunde yapildi alttaki en sondaki normal testide bugun yaptim 8. Gunde hepsinde silik cizgi var sizde ne yapmaliyim kan testi versemmi acaba yoksa erkenmi daha bu arada çatlatma ignesinin 9. Günu bugün
Canim catlatma ignesinin etkisidir gecen ay benim 12 . Gune kadar pozitif cikmisti ama gebe degildim biraz daha bekle erken daha

Canim catlatma ignesinin etkisidir gecen ay benim 12 . Gune kadar pozitif cikmisti ama gebe degildim biraz daha bekle erken daha
Ya aslinda asilamadan önce benim sağdaki yumurtam kendiliginden catlamisti doktor o günü degerlendirin dedi 1 hafta sonra soldaki yumurta büyüdü ve catlatma ignesi arkasindan asilama oldum acaba o sagdaki catlayan yumurta tutmusmudur diye de biraz umitliyim bu sabirsizligimda o yüzden canım valla kafam cok karisik ne desek bos

Ya aslinda asilamadan önce benim sağdaki yumurtam kendiliginden catlamisti doktor o günü degerlendirin dedi 1 hafta sonra soldaki yumurta büyüdü ve catlatma ignesi arkasindan asilama oldum acaba o sagdaki catlayan yumurta tutmusmudur diye de biraz umitliyim bu sabirsizligimda o yüzden canım valla kafam cok karisik ne desek bos
Oda olabilir kuzum fazla dusunmemeye calis insallah benegin seninledir

Bende de pcos var.Bugün biz de ikinci aşılamamızı yaptırdık umarım tutar.Tüp bebek denemek istemiyorum hiç yumurta toplama işlemi beni çok geriyor çünkü.

Bi sorununuz varmiydi canim
Doktorum cikolata kistim oldugunu soylemisti biz 3 senelik evliyiz bir sene boyunca doğal yollarla denedik olmayinca doktora gittik doktor cikolata kistinin gebelige engel olmadigini ama bazen gebeligi zorlastirdigini kisirlik yapabilecegini soyledi catlatma ignesini de kullandik bircok kez en son asilama yapalim dedik suan hala adet olmadim bekliyorum bakalim kuzum hayirlisi diyelim 🙏🏼

Doktorum cikolata kistim oldugunu soylemisti biz 3 senelik evliyiz bir sene boyunca doğal yollarla denedik olmayinca doktora gittik doktor cikolata kistinin gebelige engel olmadigini ama bazen gebeligi zorlastirdigini kisirlik yapabilecegini soyledi catlatma ignesini de kullandik bircok kez en son asilama yapalim dedik suan hala adet olmadim bekliyorum bakalim kuzum hayirlisi diyelim 🙏🏼
Cikolata kisti olupta asilamayla gebe kalani cok okudum kuzum burda insallah seninkide tutunur

20221029_121124.jpg

Kizlaar bugun yine test yaptim ustteki dun yaptigim test alttaki bugün kü catlatma ignesinin 10. Günü asilamanin 9. Ne diyosrsunuz

Anladım canım benimde aşılamamın 8. Günü bugün valla o kadar sabırsızımki anlatamam 6. Gunden beri test yapıyorum ve hep ikinci cizgiyi gördükçe umutlanıyorum birde silik cizgiler hep aynı ne artma var nede daha çok silinme kafam biraz da ondan karıştı açıkçası
Inaallah guzel sonuc alirsin canim bol bol dua edelim rabbim hepimizin kucagini doldursun🤲

Kızlar merhaba aşılamadan sonradanidrar yolu enfeksiyonu olan varmı tedavi için ne yapabilir bilgi verebilirmisiniz

X