2022 Aralık Transfer Olacaklar 👶🏼🤰🏼

Senin mesajını okudum tam 19.00 da duamı ederek ezan okunurken vurdum canım çok aminn inşallah isteyen herkese sana banada nasip etsin rabbim tavsiyen için teşekkür ederim

Kızlar opudan sonra ne zaman adet oldunuz? Gecikme ya da erken olabilirmi? Opu oldum bugün 2 adet beklemem gerekecek nasıl geçecek zaman bilmiyorum
ilk adet opudan 1 hafta 10 gün sonra olacak dediler bana ve 11. günü adet oldum, erken olunuyormuş yani şimdi bende 2.adetimi bekliyorum

Ben dondurulmuş istiyordum hatta ilk yumurta az diye taze dedi doktorum ama sona doğru dondurulmuşa döndük :))
Hayırlısı ile sağlıkla olsunda üç sene bekledik iki ay daha bekleriz
Evet doğru bende 2 senedir bekliyorum 2 ay ne ki Allahım kucağımızı boş bırakmasın

Senin mesajını okudum tam 19.00 da duamı ederek ezan okunurken vurdum canım çok aminn inşallah isteyen herkese sana banada nasip etsin rabbim tavsiyen için teşekkür ederim
Oy ne güzel denk gelmiş
Aminnnn Rabb'im nasip etsin canım benim hepimize.
Şifa olsun

evet ama korkuyorum açıkçası, ben hiç çift transfer düşünmemiştim, ki mevzuata göre 35 yaş altı ve ilk transferlerde tek embriyo transferi oluyor diye biliyordum
Şuan yaşın kaç. Korkma canım inşallah hayorlısı ne şekilde olacaksa o şekilde olsun

İnşallah tutar canım hayorlısı olsun tedaviniz. Rahim kendini güzel toparlayan bir organ bence toparlanmıştır
Teşekkür ederim cookie inşallah oyledir. Adet olmayı bekliyorum heyecan ile. Diyarbakır'da bahcecide tedavi oluyorum. 3. Gün embriyosu. Dr la iletişime geçtim transfer öncesi kürtajdan sonra rahimi temizleyelim diğer aya transfer yapalım dedi ama ben bu ay istedim. Cunku kürtajdan sonra 2 defa kontrole gittim temizdi. Adetlerim de duzene girdi . Kararsızım ..bı de bütçemi bu aya göre ayarladım önümüzdeki aya kalsa param yok zam gelecek eşim yanasmoyor. Zor ikna ettim. Diyor zaten doğal yoldan hamile kaldın.bi daha kalırsın. Yaşım 35 10 yıldır çeşitli tedaviler vs hepsi olumsuz

Merhaba kızlar benimde ilk tüp bebek sürecimiz eşim azosperm sperm çıkışı başladı cuma günü reglimin 2. Günüydu doktora gittim gonal f ye başladım bu akşam 2.sini vuruldum. Salı günü 5. Günde kontrole gidince. Bakalım hayırlısı insallah. Sadece gonal f verdi 2. Kontrolde hangi ilaçları verir Bi bilginiz varmi

yaa Diyarbakır lı mısın ? Bende Dicle Üni de başlamıştım tedaviye, eşimin işi sebebi ile Kırşehir e geldik tabi burda dr olmadığı için Kayseri'ye gidiyoruz System Hastanesine

kişiden kişiye tedaviden tedaviye değişiyor, gittiğinizde E2 değerlerinize ve yumurtaların gelişimine bakılıp ona göre tedavi devam eder, gonal F e devam da edebilirsiniz extra başka ilaçta verebilir

Hayırlı olsun inşallah,
Değişiyor kişiye göre , bende sadece meriofert ile tedavi oldum hiç değişmedi sadece doz değişti toplamaya yakın

Hayırlı olsun inşallah,
Değişiyor kişiye göre , bende sadece meriofert ile tedavi oldum hiç değişmedi sadece doz değişti toplamaya yakın
Ben 23 yaşındayım doktorumuz gençsin sıkıntıda yok 2. kontrolde hapa başlarız yumurtan fazla olur gibisinden konustu ama o anda ne hapı diye sormak aklıma gelmedi stresten.

yaa Diyarbakır lı mısın ? Bende Dicle Üni de başlamıştım tedaviye, eşimin işi sebebi ile Kırşehir e geldik tabi burda dr olmadığı için Kayseri'ye gidiyoruz System Hastanesine
Yok canım iş sebebiyle Diyarbakır'dayiz buralı olduk sayılır. Bu 2. Denemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…