2022 Aralık Transfer Olacaklar 👶🏼🤰🏼

Evet malesef ama ilaçla gelirdi yani şimdi ilaçlada tık yok
Canım birde adaçayı iç istersen ben bir kez denedim kasık ağrısı yaptı birazda adet söktürücü (gebelik şüphesi yoksa tabi) hareketler yaptım sökülmüştüm Annem seneler evvel karın ağrım olunca adetim gelmeyince bol limonlu su içirirdi aklıma geldi

Merhaba
Bu ay transferim beklenmedik yumurtlama sonucu iptal oldu. Şimdi regl bekliyorum tekrar hazırlanmak için.
Benim gibi bekleyenler bilgi alışverişi yapalım, birlikte bekleyelim ve güzel haberleri alalım inşallah
Genişletmek için tıkla...
Elinde meriofert150 olan War mi birgunluk lazım acil bugün geri ertesi gün yerine getirecek eczanelernkapali bulamadik Ankara'da yasiyorum

Elinde meriofert150 olan War mi birgunluk lazım acil bugün geri ertesi gün yerine getirecek eczanelernkapali bulamadik Ankara'da yasiyorum

Ah canım 10 yıldır rabbim ne büyük sabır vermiş sana. Ben 3 yıldır aynı yollardan geciyorum seninle ama artık ne yalan söyliyim ne tahammülüm kaldı ne sabrım. Rabbim bu günlerimizi aratmasın ama artık sınavımızıda bitirsin inşallah
Kürtajtan sonra rahim filmi çekildinmi. rahimin kalınlaşmasında sorun yoksa adet yoğunluğunda azalma yoksa dene istersen canım.
Benim kürtajdan sonra incelme vardı adetimde azalmıştı filmde yapışıklık çıktı sonra. Embriyo oluştuktan sonra histereskopi oldum.

Birde burada birkaç kişide gördüm. Zamlanmalar sizedemi yansıyor sürekli. Buna çok şaşırıyorum. Benim merkezim asla zamlı fiyatlardan almıyor. Hatta mart ayında ön görüşme yaptım. Mart ayında bana fiyat listesi verdiler. Temmuzda tedaviye başladım bütün işlemlerim o mart ayının listesindeki fiyatlardan oluyor

Folikasit ve gonalf veriyorlar ilk. Bana ilk birde hem bana hem eşime tek tabletlik bir antibiyotik vermişti. Sonra cetrodite veya benzeri bir ilaç. Sonrada çatlatma iğnesi veriliyor. Değişedebilir herkesin tabi. Tedaviye ne şekilde yanıt vermeye bağlı
Hayırlısı olsun inşallah

Şüphem yok gebelikten. Tedavi sürecinde korunuyoruz aslında ama aklımda acaba demeden edemiyorum. Dün eşime test al dedimde almamış ihtimali yok diye ne testi diyo

Ben 23 yaşındayım doktorumuz gençsin sıkıntıda yok 2. kontrolde hapa başlarız yumurtan fazla olur gibisinden konustu ama o anda ne hapı diye sormak aklıma gelmedi stresten.
Kişiye göre değişiyor tüp bebek tedavisi.
Demekki onu uygun görmüş doktorunuz

Sagnol kuzum adetim düzene girdi kürtajdan sonra. Her sene Ocak ayında kur bazlı zam yapıyorlar maalesef. Aralık bitti ocaj yine zamli olacak yani. Bakalım. Ben kurtajfan sonra rahim filmi çekmedim geçen sene çektim sağ tüpüm tikaliydu

Mozaik olan ne demek

Bize hiç zamla ilgili birşey söylemediler bakalım görücez.
Doktorun gerek görürse yaptır canım o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…