2022 Aralık Transfer Olacaklar 👶🏼🤰🏼

12 gün sonra adet ediyor beni duphaston 5 gün sonra adet ediyor olursun çok takma kafaya diyecem ama kendime söz geciremiyorum başkasına nasıl geçirim😁😁
Normaşde 6 güme kadar gelirdi benim. Ama bu kadar aksilik artık tahammül edemiyorum ya

Amin kuzum teşekkür ederm. Sen naptın güzel haberler var mı 🥰 Gonalf verdi bakalım başladık. Bugün adetin2. Günü kan aldım sonuçlarına çok sasırdım normalde lh fhs dan yüksek cıkar pcos olduğu için ve yüksek cıkardı 🤔 sence e2 nasıl kuzum
Biz bekliyoruz kuzum bebisler donduruldu 🤲😍🐣
Adet olmayı bekliyorumm ikinci adet ile transfer süreci baslayacak insallahh..
Kuzum ben hiç ilk başlarken e2, FSH vs bakılmadi inan o yüzden bilmiyorum..
Rutin testlerde vardı fsh, lh ondsn belki gerek görmediler..
E2 ye takılma zaten igne kullandıkça yumurtalar arttıkça o da yükselecek ❤️🤲
İnşallah sağlıklı dopdolu yumoslar olsun

Biz bekliyoruz kuzum bebisler donduruldu 🤲😍🐣
Adet olmayı bekliyorumm ikinci adet ile transfer süreci baslayacak insallahh..
Kuzum ben hiç ilk başlarken e2, FSH vs bakılmadi inan o yüzden bilmiyorum..
Rutin testlerde vardı fsh, lh ondsn belki gerek görmediler..
E2 ye takılma zaten igne kullandıkça yumurtalar arttıkça o da yükselecek ❤️🤲
İnşallah sağlıklı dopdolu yumoslar olsun
Hadi hayırlısı 🥰 Amin inşallah kuzum ya bakalım doktor bugün baktığında çok yumurtan var dedi aslında çok olması da iyi bişey değil. Bizim amacımız 5ile 15 arası yumurta olsun güzel olsun kaliteli çünkü çok oldukcada yumurtaların kalitesindede sıkıntı oluyor heralde. Sen kaç dozla baslamıstın kuzum

Hadi hayırlısı 🥰 Amin inşallah kuzum ya bakalım doktor bugün baktığında çok yumurtan var dedi aslında çok olması da iyi bişey değil. Bizim amacımız 5ile 15 arası yumurta olsun güzel olsun kaliteli çünkü çok oldukcada yumurtaların kalitesindede sıkıntı oluyor heralde. Sen kaç dozla baslamıstın kuzum
Amin hepimiz için hayırlısı kuzum.,🌼🤲
Evet çok değil aslında kaliteli olmasi onemli..
Benim başkandan önce kontrolde çok azdı yumurtam hatta amha gire az yumurta dedi doktorum.. ona göre tedavi uyguladı ve çok şükür iyi sonuç verdi inşallah da bebiş ile taclanir..💕
Ben 300dozla basladm kuzu kontroller sonrasında toplamaya yakın 220dustuk beş gün de öyle vuruldum

Amin hepimiz için hayırlısı kuzum.,🌼🤲
Evet çok değil aslında kaliteli olmasi onemli..
Benim başkandan önce kontrolde çok azdı yumurtam hatta amha gire az yumurta dedi doktorum.. ona göre tedavi uyguladı ve çok şükür iyi sonuç verdi inşallah da bebiş ile taclanir..💕
Ben 300dozla basladm kuzu kontroller sonrasında toplamaya yakın 220dustuk beş gün de öyle vuruldum
Amin inşallah canım 🤲🏻❤️ Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah. Bana düşükten başlattı ben aşılamada 125 vermişti başka bi doktor büssürü yumurta olmuştu ohss olcaktım 🥹 137,5 le başladık ve normalde 4. Günü çağırıyorum seni sık sık çağırcam çünkü yumurtaların çok pna görede dozu yükseltip azaltırız dedi 😊 haberleşiriz kuzum inşallah 🙏🏻

Kızlar opudan sonra ne zaman adet oldunuz? Gecikme ya da erken olabilirmi? Opu oldum bugün 2 adet beklemem gerekecek nasıl geçecek zaman bilmiyorum 🙊

Amin inşallah canım 🤲🏻❤️ Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah. Bana düşükten başlattı ben aşılamada 125 vermişti başka bi doktor büssürü yumurta olmuştu ohss olcaktım 🥹 137,5 le başladık ve normalde 4. Günü çağırıyorum seni sık sık çağırcam çünkü yumurtaların çok pna görede dozu yükseltip azaltırız dedi 😊 haberleşiriz kuzum inşallah 🙏🏻
Pco varya doktorlar temkinli oluyor çünkü birden büyürse kalitesiz olur diye.
Mantıklı olmuş düşükten gitmesi..
Hadi inşallah kuzum çok güzel ilerlesin sürecin hayırlı haberlerini bekliyorum 🤲❤️
Sağlıklı,dolu yumoslar olsun sana bebiş olsun 😍🤲🌼
Her iğneyi dua ederek vur, ben eve geldiğimde vuruyordum tam ezan vaktine geliyordu Allah'ım şifa senden diyordum nolur hayırlı, sağlıklı evlatlar nasip et diye dua ettim her iğne de 🤲🤲🌼 Rabb'im kabul etsin.

Kızlar opudan sonra ne zaman adet oldunuz? Gecikme ya da erken olabilirmi? Opu oldum bugün 2 adet beklemem gerekecek nasıl geçecek zaman bilmiyorum 🙊
Canim ben hala bekliyorum opu sonrası bugün 9.gunum ama regl sancım var çok fena ..
Doktor on gün içinde regl olursun demişti..

Erken olunuyor yani, peki sen reglden sonra başlayacakmısın transfer hazırlığı yoksa 1 adet dahamı bekleyeceksin?
Normal adetime de üç gün kaldı canım zaten.eger yarın ya da diğer gün olursam nerdeyse adet zamanı olmuş olacağım..
Bende ikinci adet bekliycem..
Doktor ikinci adetle gel dedi çünkü yumurta yataklarının sönmesi lazım dedi tutunma açısından risk olmasın diye

Normal adetime de üç gün kaldı canım zaten.eger yarın ya da diğer gün olursam nerdeyse adet zamanı olmuş olacağım..
Bende ikinci adet bekliycem..
Doktor ikinci adetle gel dedi çünkü yumurta yataklarının sönmesi lazım dedi tutunma açısından risk olmasın diye
Evet banada daha iyi dedi rahimin dinlendirilmesi çünkü ben taze transfer istiyordum

Evet banada daha iyi dedi rahimin dinlendirilmesi çünkü ben taze transfer istiyordum
Ben dondurulmuş istiyordum hatta ilk yumurta az diye taze dedi doktorum ama sona doğru dondurulmuşa döndük :))
Hayırlısı ile sağlıkla olsunda üç sene bekledik iki ay daha bekleriz🐣🌼

İnşallah hayırlısıyla hepimiz güzel sonuçlar alırız ☺️ Cift transfer olacak o zaman sizin
evet ama korkuyorum açıkçası, ben hiç çift transfer düşünmemiştim, ki mevzuata göre 35 yaş altı ve ilk transferlerde tek embriyo transferi oluyor diye biliyordum

X