2022 Aralık Transfer Olacaklar 👶🏼🤰🏼

20221122_145741-jpg.3165039

Kizlar benimde 5.gün embriyo bugun 4.günüm hafif silik cizgiyi sizde görebiliyor musunuz belki test hatasıdır insan umutlanıyor yine de 😑
Merhaba benim de 5. Gün embriyo transferim oldu bugün 7. Günüm.
Sizin ne tür belirtileriniz var belki kafamizi toplamak acisindan yardımcı oluruz bir birimize:KK43:

Merhaba benim de 5. Gün embriyo transferim oldu bugün 7. Günüm.
Sizin ne tür belirtileriniz var belki kafamizi toplamak acisindan yardımcı oluruz bir birimize:KK43:
Canım inanki hiç belirtim yok sadece gaz gibi birsey oluyor o kadar başka belirtim hiç olmadı gerçekten , kabızlık vs hic olmadim günde 3 bucuk litre su iciyorum lifli gidalar tüketiyorum oyle kasik agrisi vs olmadi bende

Canım inanki hiç belirtim yok sadece gaz gibi birsey oluyor o kadar başka belirtim hiç olmadı gerçekten , kabızlık vs hic olmadim günde 3 bucuk litre su iciyorum lifli gidalar tüketiyorum oyle kasik agrisi vs olmadi bende
Ilk günler benimde cok kasık ağrım oldu canim ama gittikce azaldi neredeyse belirti kalmadi bende. Hayirlisiyla tutunurlar ins hepimiz ki🙏

Kuzum ben ilk adetimle gittim zoladex vuruldum sonrasında estrofem folik başlatıldı 30 Kasım'da kontrolüm var ona göre transfer günü belirlencek bekliyoruM şuan bişey yok daha

Kuzum ben ilk adetimle gittim zoladex vuruldum sonrasında estrofem folik başlatıldı 30 Kasım'da kontrolüm var ona göre transfer günü belirlencek bekliyoruM şuan bişey yok daha
Benimde adeti olunca bazı testler istedi ona göre folik asite ve estrofeme başlatacağını söylemişti inşallah hakkımızda hayırlısı olsun

Ilk günler benimde cok kasık ağrım oldu canim ama gittikce azaldi neredeyse belirti kalmadi bende. Hayirlisiyla tutunurlar ins hepimiz ki🙏
Kuzum belirti yaşamayıp hamile kalan da çok onun için bence vücudunu dinleme boşver , Rabbim hayirlisi ile nasip etsin bize bakalım son durumu paylaşalım duamızı eksik etmeyelim , mevlam neylerse güzel eyler 🌷❤️

İnşallah ya biraz korku biraz heyecan öyle geçiyor günler ☺️
Aynen kuzum ya bende geceleri daha zor uyumaya başladım sürekli aklıma geliyor farklı farklı düşünceler biliyorum stres ten uzak durmalıyız ama çokta mümkün olmuyor benim bu üçüncü transfer olacak ya tekrar kimyasal olursa diye düşünüyorum Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah ne diyelim 🤲😇

Çok erken yaptım bakalım persembe günü tekrarlıycam bir daha bazen bu testler de yanıltabiliyor galiba ama ilk defa da böyle görünce bir değişik oldum 🥺
Sağlıkla artsın inşallah perşembe bekliyorum koyulaşmış testini🥰

Bugün 5.günüm bakalım yarın bir daha yapıcam ne çıkacak acaba 🥺 testler yanıltıcı olabilirmis ya onun için heveslenmedim hiç belirtimde yok kafam karışıyor böyle olunca
belırtı herkeste olmuyor canım kii zaten 5.gün çok çok erken..
ınsallaahh bebısın habercısıdır o çizgi :KK36:

Canım bugün aradilar 5 yumurtadan 1tanesi dollenmis kalitesi de bir kaç gün sonra belli olurmuş moralim çok bozuldu
bozma moralını canım yaa, ınsallaahh en saglıklı olan embryon belkıde odur bılemeyiz kii.
en onemlısı burda saglıklı embrıyo olması ve anne ıle uyum saglayıp tutunması,
Rabbım yardımcın olsun hayırlı haberler alalım ınsallahh

X