2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Beşikte pusette sallanarak uyurdu şimdi sadece kucak istiyor😢
Ben bazen koltuğa uzanıp dizlerime sırtını dayayarak yarı oturur pozisyonda uyutuyorum. Ayakta uyumak gibi bir şey oluyor ama etrafı izleyebildiği için keyif alıyor..çok kucak istediği dönemlerde de yine yatakta yanına uzanıp kucaklıyorum yan yatmayı da seviyor zaten. Hem kucakta uyumuş oluyor hem de sarıp sarmalandığı için kolay uykuya geçiyor. Hep kucakta gerçekten zor belki böyle alternatifler vardır sizin için de.. umarım bir an önce bulursunuz berarberce 💕

Ben bazen koltuğa uzanıp dizlerime sırtını dayayarak yarı oturur pozisyonda uyutuyorum. Ayakta uyumak gibi bir şey oluyor ama etrafı izleyebildiği için keyif alıyor..çok kucak istediği dönemlerde de yine yatakta yanına uzanıp kucaklıyorum yan yatmayı da seviyor zaten. Hem kucakta uyumuş oluyor hem de sarıp sarmalandığı için kolay uykuya geçiyor. Hep kucakta gerçekten zor belki böyle alternatifler vardır sizin için de.. umarım bir an önce bulursunuz berarberce 💕
Teşekkür ederim 🌸 yanıma yatırıp sarıyorum ben de seviyor benimki de geceleri genelde öyle uyuyoruz ama gündüz hiçbişey fayda etmiyor 🥲

Teşekkür ederim 🌸 yanıma yatırıp sarıyorum ben de seviyor benimki de geceleri genelde öyle uyuyoruz ama gündüz hiçbişey fayda etmiyor 🥲
Gündüz yatırdıgın odayı karanlık yapabilirsin eğer karanlık değilse ben öyle yapıyorum çok uzun uyumuyor benim bebeğim mizacı gereği ama sende işe yarayabilir bide uyku arkadası edinebilirsin kucagına koyarsn zamanla seninle değil onunla uyumak ister

Amin canım inşallah, umarım 35 günün tamamı böyle geçmez ve diğer bebisler annelerini zorlamadan bu ataktan başarıyla geçerler 🤲
diğer ataklarda yaa atak haftası falan deyip geçmiştim çok zorlamamıştı bu 14. hafta atağı beni bitirdi 3 gündür gündüz uykusu hak getire uykudan gözünü açamazken çenesinin açılması ayrı gözü kapalı uyurken ağlaması ayrı 35 gün sürmesin böyle ben bende kalmam valla

Beşikte pusette sallanarak uyurdu şimdi sadece kucak istiyor😢
Kucak istemiyor aslında kucakta sakinleşiyor etrafı izöediği için. Siz rutinine elinizden geldiğince zorlayın. Yoksa kucağı alışkanlık haline getirirsiniz büyüdükçe daha da zorlanırsınız. Ben sakinleştir koy taktiğini bunda uyguluyorum.

Benimki de kucakta taşımak onu zorladığı için ayakta sallamaya alistiriyor, ne zaman görsem çocuk bacaklarda 😕 ilk oğlumda da böyle yapmıştı ve çocuk nerdeyse 2 yaşına kadar hep ayakta sallayarak uykuya daldı bunda böyle olmasın istiyorum sallanan Ana kucağı var beşiği var uyutunca onlara yatırıyorum ama sonra bir bakıyorum çocuk yine bacaklarda 😐😐😐
Merak etme canım bizim ki ona da alistirdi
Sen yeşil sebze yersen yeşil oluyor
Ben çok fazla yeşillik yiyorum aslında
Birde kimyon çayı içmiştim sabah akşam
Kimyon çayını bıraktım rengi kıvamı biraz daha düzeldi sanki

Arkadaslar ogluma sophie la giraffe diş kasiyici alcam bir büyügü bir kücugu var acaba hangisi daha kullanisli alip kullaniniz var mi

Arkadaslar ogluma sophie la giraffe diş kasiyici alcam bir büyügü bir kücugu var acaba hangisi daha kullanisli alip kullaniniz var mi
Bize bu boyu geldi, daha baslamadim. Gozune falan gelir diye cekiniyorum
image.jpg

diğer ataklarda yaa atak haftası falan deyip geçmiştim çok zorlamamıştı bu 14. hafta atağı beni bitirdi 3 gündür gündüz uykusu hak getire uykudan gözünü açamazken çenesinin açılması ayrı gözü kapalı uyurken ağlaması ayrı 35 gün sürmesin böyle ben bende kalmam valla
Aynıyız iste bugün o halin 6.gunu, sanirim 35 günün tamamında böyle olmayacak,inşallah öyle ümit ediyorum 🤭

X