2021 temmuz da dondurulmuş embriyo transferi olacaklar,gelin süreci beraber konuşalım📢📢🥰🤗

Kızlar 9 temmuz ve yakın zamanlarda transfer olanlar nasıl gidiyor varmı hissetigniz bişey belirti vs..
Ben bugün idrar testi yaptım dayanadım. silik çıktı doktor erken yapmışsın dedi yorum yapmadı. Hiç bir belirtim de yok sevinsemmi sevinmesem mi bilemedim

Eklentiler

• IMG_20210715_113457.jpg
    155,1 KB · Görüntüleme: 67
Hayal değil gerçek bal gibi tutunmuslar,Allah'ım sağlıkla ilerlemesini nasip etsin nazar değmesin maşallah subhanallah
Amin canım benim darısı başınıza İnşallahhh. Cumartesi günü kan testine gideceğim inşallah orada da çıkar. Bu işin her evresi zormuş. Bu ikinci denemem o zamanda yapmıştım idrar testini 7. Günde çıkmamıştı. Deli gibi idrar negatif olup kan testi pozitif çıkanları araştırmıştım. Şimdi çift çizgi çıktı bu durumda kan testi çıkanları araştırıyorum. Doğup kucağımıza alana kadar da bitmez bence benim bu durumum bir de ben hiç yatmadım neredeyse belirtim de yok diye hiç beklemiyordum bugün çıkacağını

Bir de ben prolutex iğne oluyorum göbekten sabah akşam. Dün olduklarım da ve bu sabah olduğum da göbeğimden kan geldi. Hemşire ye yazdım kılcal damara denk gelmiştir yerini değiştirin dedi. 3tur mü kılcal damarı buluyoruz anlamadım. Bu iğneyi kullanan var mı aranızda?

Selam evet ben kullanıyorum prolutex ve oksapar iğne arada kılcar damara denk getiriyorum kanıyo hafif bezeler oluşup ağrı yapiyo herkeste aynı merak etme dayanacağız mecburen

Selam evet ben kullanıyorum prolutex ve oksapar iğne arada kılcar damara denk getiriyorum kanıyo hafif bezeler oluşup ağrı yapiyo herkeste aynı merak etme dayanacağız mecburen
Aynen öyle prolutex iğnenin de elimde son kutusundayım. Stok sıkıntısı varmış diye eczanelerde bulamıyorum. Sizde bulamama sorunu yaşıyor musunuz?

Aynen öyle prolutex iğnenin de elimde son kutusundayım. Stok sıkıntısı varmış diye eczanelerde bulamıyorum. Sizde bulamama sorunu yaşıyor musunuz?

Oksapar kullanmıyorum ben sadece prolutex ile estrofem. Oksapar ne için veriliyor?

Aynen öyle prolutex iğnenin de elimde son kutusundayım. Stok sıkıntısı varmış diye eczanelerde bulamıyorum. Sizde bulamama sorunu yaşıyor musunuz

Hangi sehir desiniz bilmiyorum ama bende aynı konuda sıkıntıdayım eczacım piyasada yok kalmadı dedi şimdi 4 5 eczaneye sorduk ne eczanelerde varmış nede depolarda nasıl olcak bilmem

Bende sabah akşam 2şer tane estrofem kullanıyorum bide progesteron fitil günde 3 kez,onur dediklerinizden bana vermedi niyeki

Merhaba kızlar,
İlk tüp bebek denemem ve Bnm de 5. Gün blastotist 4AA olan 2 embrıyo transferim 29 hazıranda oldu.12.gun(11 temmuz) kan test sonucum 460 idi fakat bhcg degerim yükselmedi hatta idrar testimde bile çift çzşgiyi gördüm12. Gün.
13 temmuzda yaptırtıgım testte 319 ve bugün yaptırdım testte de 145 cıktı malesef ki;(((
Yani kandaki değerin yüksekliği ilk an sizi cok heyecanlandırmasın.Hatta ilk 3 ay hep tetikte olmamız gerekiyor
Benim gibi hayal kırıklıgı yaşamayın diye yazmak istedim lütfen yanlış anlaşılmasın.

Bende sabah akşam 2şer tane estrofem kullanıyorum bide progesteron fitil günde 3 kez,onur dediklerinizden bana vermedi niyeki
Bende estrofemi sabah akşam 2ser tane ac karnına içiyorum progestan fitilde sabah 2 aksam 2 benimde. Diğerleri senin için gerekli değilmiş demekki ondan vermemiştir.benim yaşta var 42 herkesin durumuna eksiğine göre veriyorlar ilaçları canım

Hangi sehir desiniz bilmiyorum ama bende aynı konuda sıkıntıdayım eczacım piyasada yok kalmadı dedi şimdi 4 5 eczaneye sorduk ne eczanelerde varmış nede depolarda nasıl olcak bilmem
İstanbul'dayım ben. Hemşire ye haber verdim progestan 50 mg a geçebilirsin bulamazsan dedi. Elimde ki yarın akşam bitecek. Bulamazsam değiştireceğim.

İstanbul'dayım ben. Hemşire ye haber verdim progestan 50 mg a geçebilirsin bulamazsan dedi. Elimde ki yarın akşam bitecek. Bulamazsam değiştireceğim.
Bulunmazsa altarnatif onericekler mecburen.ama heryerde aynı zamanda buluşması hiç normal değil.bende izmir deyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…