2021 temmuz da dondurulmuş embriyo transferi olacaklar,gelin süreci beraber konuşalım📢📢🥰🤗

Kızlarrr merhaba. Ben de 2 aydır rahim dinlendirmedeydim. Dün akşam regli oldum. Yarın muayene ye gidicem. Tahmini ne zaman transfer yapılır acaba . Bir de endometrium kalınlığı dışında hangi hormonlara bakılıyor transfer için

Hayırlı olsun inşallah sizin içinde,5.gun şansı çok daha yüksek inşallah pozitif olur
İlk defa 5.gune götürüp denedik. Ben de o açıdan heyecanlıyım. Önceki pozitif sonucumda batma filan da hissetmiştim onlar tutunurken (sonucu kayipla bitti). Bu sefer hiçbir şey hissetmiyorum.

Hormon ve rahim durumuna göre 2hafta diye düşünebilirsiniz. Transfer tarihi herkesin durumuna göre değişen bir şey. Ama 2haftayi baz alabilirsiniz. Östrojen LH progesteron hormonları düzenli takip ediliyor dondurulmuş embriyo sürecinde.

Çok Teşekkür ederim

İlk defa 5.gune götürüp denedik. Ben de o açıdan heyecanlıyım. Önceki pozitif sonucumda batma filan da hissetmiştim onlar tutunurken (sonucu kayipla bitti). Bu sefer hiçbir şey hissetmiyorum.
Bende hicbise hissetmiyorum,ilk pozitifimde 10.gün adet ağrısı gibi arada karnım agirdigini hatirliyorum,ilk başlarda nasıl hissediyordum hatirlamiyorum aradan 6 sene geçti,bunda bitek aşırı göğüs hassasiyetim var ama bunu belirti saymıyorum çünkü transfer gününden önce başlamıştı,ilaçlardan muhtemelen,başkada biseyim yok

Bana hiç zaman geçmiyor. Hiçbir şey hissetmiyor olmak da çok zormuş... idrarda erken gebelik testlerine başlayacağım. Hcg nin ilk önce kanda sonra idrarda göründüğünü biliyorum. Can sıkıntısına iki günde bir bakarım artık.

Bende aynı durumdayım. 6. Günüm bugün sen kaçıncı gündesin?

Kızlar bugün doktora gittim. Adetin 3. Günü endometrium kalınlığı 2,5 çıktı. estrofem verdi. 5 gün sonra kontrol. Kalınlaşmazsa transfer bu ay iptal olabilir dedi . Çok canım sıkıldı. Kalınlaşır mı sizde

Adetliyken rahim ince oluyor zaten,düzenli iç ilaçlarını kalınlaşır Allah'ın izniyle,daha en baştan niye kalinlasmassa iptal Olur diyip aklına sokmuşki

Adetliyken rahim ince oluyor zaten,düzenli iç ilaçlarını kalınlaşır Allah'ın izniyle,daha en baştan niye kalinlasmassa iptal Olur diyip aklına sokmuşki
Ben de anlamadım valla. Zaten zar zor edet oluyorum. Bu iptal olursa diğer adetim ne zaman olur hiç bilmiyorum. İnşallahh kalınlaşır içimi rahatlattın

Benim de 3mm oluyordu bu yıl hep adetin 3.gunu. 7bucuk, 8mm ye kadar kalınlaşır merak etme. Daha çok kalinlassin diye cok iptal ettiğimiz ay oldu ama baktı ki bu yil artik huyum bu olmuş, daha da kalinlasmiyor. 7mm üstü normal, aylardır iptal ettik diyip bu ay yaptı.

Kızlar 9 temmuz ve yakın zamanlarda transfer olanlar nasıl gidiyor varmı hissetigniz bişey belirti vs..

Kızlar 9 temmuz ve yakın zamanlarda transfer olanlar nasıl gidiyor varmı hissetigniz bişey belirti vs.

Kızlar 9 temmuz ve yakın zamanlarda transfer olanlar nasıl gidiyor varmı hissetigniz bişey belirti vs..
Selam benimde 9 temmuz transfer günün hata yapıp bu sabah evde test yaptım tek çizgi ve moralimi boş yere bozdum.sana tavsiyem bekle 12.gününü

Ama daha çok erken test yapmak için niye kendini üzdün yapipta,daha yarın bir hafta olcak ancak,bence hiç üzülme daha çok erken 10.gunden sonra kana geçer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…