2021 temmuz da dondurulmuş embriyo transferi olacaklar,gelin süreci beraber konuşalım📢📢🥰🤗

Merhaba arkadaşlar benim de donmuş transferim 13 nde salı günü olacak iki tane yumurta konulacak bakalım çok acıyor mu transfer sırasında biraz korkuyorum

Merhaba arkadaşlar benim de donmuş transferim 13 nde salı günü olacak iki tane yumurta konulacak bakalım çok acıyor mu transfer sırasında biraz korkuyorum
Acı yok canım normal muayne gibi oluyor,idrara çok sıkışık olmak biraz rahatsız ediyor sadece onunda dışında hiçbir şey olmaz korkma

Merhaba, benimde 8 temmuzda 2 tane 5.gün embriyosu transfer edildi. 3 gündür kendimde belirti aramaktan yoruldum resmen. Bu 2.denememiz. İnşallah hepimiz hayırlı haberlerimizi alırız emeklerimiz boşa çıkmaz

Merhaba, benimde 8 temmuzda 2 tane 5.gün embriyosu transfer edildi. 3 gündür kendimde belirti aramaktan yoruldum resmen. Bu 2.denememiz. İnşallah hepimiz hayırlı haberlerimizi alırız emeklerimiz boşa çıkmaz
Belirtiler için daha çok erken benim ilk cocugumda tüp bebekle oldu 5 yıl önce,hatırladığım kadarıyla 10.gun hissetmiştim arada giren adet ağrısı gibi karın agrilarim oluyordu okadar başkada bir belirti yoktu,rahat olun rabbim hayirlisini versin,yine burdan takiplesiriz birlikte

Belirtisiz pozitifleri duydukça mutlu oluyorum :) sizin test tarihiniz ne zaman?

19u benimde. 18 i aslında ama pazara geldiği için 19 nda yaptır dedi ben dayanamayıp acilden yaptırırım
Bende hiç bayramda gitmek istemiyorum, diyorum ki keşke dayanabilsem 26 si bayram çıkışı yaptırsam,tabi ozamana kadar regl gibi bir durum olmazsa
Diyorlar ki evde hassas test yap ama ben onlara güvenemiyorum,ilk gebeligimdede yapmamıştım,nasip kısmet ya Allah'ım hayırlısını nasip etsin hepimize

Hayırlısı olsun inşallah sanırım aynı gün transferimiz gerçekleşmiş benimde 9temmuz dondurulmus 3.gün emriosu ve 3emriomda transfer edildi.Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın insallah

Teşekkür ederim sizede hayırlı olsun nasıl geçti,şuan nasıl hissediyorsunuz
Tesekkurederimamin insallah şimdilik ıyi sayılır sadece biraz kabızlık çekiyorum onun dışında iyiyim şükür. Sizin nasıl gidiyor nasıl geçiriyorsunuz süreci sürekli uzanniyormusunuz

Tesekkurederimamin insallah şimdilik ıyi sayılır sadece biraz kabızlık çekiyorum onun dışında iyiyim şükür. Sizin nasıl gidiyor nasıl geçiriyorsunuz süreci sürekli uzanniyormusunuz
Ben normal yaşamındada kabızlık çok çekiyorum oyuzden önceden önlemimi aldım doktoruma söyledim duphaloc diye bir şurup yazdı,eğer 3.gunde hala cikmadiysan tuvalete iç dedi öyle yapıyorum oyuzden sknti yok fakat malesef hic yatamadım desem yeri,oğlum var 5 yaşında transfer akşamı o ateslendi dişi iltihap yapmış Koştur koştur hasteneye gitmek zorunda kaldık,cuma gününden beri ayaktayım uyku dışında yatmadım desem yeri,herşeyde vardır bir hayır

Sizede geçmiş olsun oğlunuz iyidir umarım.herseyde vardır bir hayır inşalalh olumlu sonuçlanır herşey gönlünüzce olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…