2021 temmuz da dondurulmuş embriyo transferi olacaklar,gelin süreci beraber konuşalım📢📢🥰🤗

Yolculuğun uzunmu sürdü canım,evet hastaneden hastaneye farkedebilir bunu hep söylüyorlar aynı labaratuarda yaptırın diye

Evet kısmet gerçekten umarım sağlıkla kucağınıza alırsınız bebeğinizi. doktorunuzla görüştünüz mü bu konuyu?

Evet kısmet gerçekten umarım sağlıkla kucağınıza alırsınız bebeğinizi. doktorunuzla görüştünüz mü bu konuyu?
Konuştum hemen sordum endişe etmeyin çok yorulmayin istirahat edin dedi.aralarda dinlene dinlene iş yapıyorum çok yorulmamaya çalışarak.kahverengi oldu mu sorun yok diyorlar.bir de artmıyor azalarak bitiyor fitille gelirse geliyor sildikce arada.miktari fazla yada kırmızı değilse eskiden kalan kan yada rahmin genislemesinden kaynaklanan lekelenme olabileceğini normal olduğunu söylüyor doktorum.bakalim tabi hayatta hiçbir şeyin garantisi yok sonuçta

Nezaman olmuştu sizin transferiniz

Yolculuğun uzunmu sürdü canım,evet hastaneden hastaneye farkedebilir bunu hep söylüyorlar aynı labaratuarda yaptırın diye
6 saat sürdü ama öncesinde bayramın ilk günü İstanbul'dan Düzce ye gidip geldik. Arkasına da tatile çıktık. Doktora sormuştum seyahat e çıkabilirsin demişti. Hatta denize de girebileceğimi söyledi. İnşallah hastane farkındandır

İçinizi ferah tutun bence sizin adınıza güzel olacak her şey Ben de henüz transferden sonraki 1. Gündeyim. Heyecanlıyım. Siz hangi iğneleri kullanmıştınız?

İçinizi ferah tutun bence sizin adınıza güzel olacak her şey Ben de henüz transferden sonraki 1. Gündeyim. Heyecanlıyım. Siz hangi iğneleri kullanmıştınız?
İnşallah hepimiz çok güzel haberler veririz birbirimize transfer aşamasında ben iğne olarak günde 1 tane oksapar, 3 günde 1 de proluton Dupot vurguluyoruz.onun dışında estrofem,ecilopirin,progestan fitil,prednol kortizon, d vitamini ve B12 ile folik asit alıyorum

Merhabalar arkadaşlar . Buraya benim gibi bir umut arayıp bakinan arkadaşların bir nebze olsa içini rahatlatmak için yazmak istedim . Ben 5 kez embriyo transferi oldum ve 2 sefer pozitif sonuç aldım. Pozitif sonuçlarımın birincisinde ilk günden itibaren belirtilerin vardı kaşık ağrısı bel ağrısı bacaklarıma kadar vuran ağrılar. Bir sabah bir pıhtı gibi bir şey bile düşmüştü . Ve sonucum pozitifti. 2. Pozitifimde ise kesinlikle hiçbir şey hissetmedim. Bu embriyolar kesin tutmadı . Geçen pozitifimde hissettigim belirtilerin hiçbirisi yok diye 10 gün boyunca üzüldüm ağladım. Ama çok şükür bu da pozitif oldu . Hala hiç çocuğum yok ama , inşallah ikinci pozitifim güzel sonuçlanır . Ayni bünyede bile farklı şeyler yaşanabiliyormuş. Belirti aramamak en dogrusuymus . Dilerim hepimiz evlat sahibi oluruz...

Benimle bire bir aynı ilaçları kullanıyorsunuz inşallah sıkı sıkı tutunsunlar

Merhaba ben cok yeniyim aranizda. Kisaca neler yaşadım anlatayım; 10 yillik evliyim 1 kist ameliyati 1 kürtaj 2 rahim yapisikligi ameliyati 1 düşük ( her iki gebeligimde doğal yollarla oldu) yaşadım . İlk rahim ameliyati sonrası 2 asilama sonuc negatif. Tup Bebek icin gittigimde rahimdeki yapisiklik devam ediyordu yine ameliyat ve 1 ay sonra ikinci kez dogal gebelik oldu ama düştü velhasil 14 temmuzda ilk transferim yapıldı 5. Gun embriyosuydu ve bugun test günümdü sonuc 1.11 yine negatif maddi manevi bittim herkese aciklama yapmaktan da yoruldum. Dilerim Allah daha iyisi ve güzeli icin bekletiyordur bizi

Oy kuzum ya hepimizde binbir acı hikayeler var.Rabbim aratmasin daha fazla tez zamanda zahmetsiz nasip etsin insallahbende son donmuş emriomu 9temmuz da oldum ama dünkü test sonucuma göre kimyasal görünüyo değerim iyice düştü salı tekrar test ama sonuç bellisabahta evde test yaptım çizgim tamamen kaybolmuş

O kadar iyi anliyorum ki seni umutlanmak bile yarım kalıyor bazen Rabbim seni de beni de bizim gibi olanlari da hayırlısı ile sevindirsin inş ben dun erken gebelik testi yapmıştım silik ikinci cizgiyi gorup heyecanla bu sabah 7 de hastaneye kostum ama kanda negatif çıktı ufacik bir umut bile sadece birkac saat sürdü

Hep bir umutla tedavi ye gidiyor uz.test günü gelince hem korkuyor hemde dört gözle güzel sonuç bekliyor uz.rabbim yar ve yardımcımiz olsun kimse bilmez ne çektiğimizi.hem maddi hem manevi bir daha bitiyor uz.sinavimiz ne zormuş.insallsh mükafat ini alırız.

Aminnn canım amin yaşadıklarımızı bi Allah bi biz biliyoruz Eşlerimiz bile tam olarak anlayamaz

İnşAllah bu emeklerimizin sabrimizin bir mükafatı olur... Rabbim bekletiyorsa daha guzeli icindir diyip sabrediyorum

Aminnn canım amin yaşadıklarımızı bi Allah bi biz biliyoruz Eşlerimiz bile tam olarak anlayamaz
Tabiki anlayamazlar çünkü tüm ilaclari biz kullaniyoruz ne hormon kaldi ne rahim heryerimiz delik deşik ağrısı da bizim cilesi de bizim ... elbette destek oluyorlar ama tedavi bizde akıl sagligi birakmiyor ki...Kadın olmak ne zormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…